PneuShop slevy a kupóny

PneuShop slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Hledáte pneumatiky ve slevě? Podívejte se na PneuShop, kde naleznete obrovský výběr pneu a ráfků za velice přívětivé ceny. S PneuShopem si můžete koupit pneumatiky jak na osobní, tak i na nákladní automobily či motorky. Stačí vybrat rozměr a vyhledávač vše udělá za vás. Pomocí případného využití slevového kódu můžete ušetřit ještě více.

Zimní pneumatiky

Výhodná koupě zimních pneu

   Platí min. do 19.6.2024

Letní pneumatiky

Kupte si letní pneu za dobrou cenu

   Platí min. do 19.6.2024

Ráfky z lehkých slitin

Kupte si ALU litá kola pro vaše auto

   Platí min. do 19.6.2024

Doprava zdarma

Platí na veškeré zboží! (neplatí pro objednání 1 ks pneumatiky)

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na PneuShop!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

O obchodu PneuShop

Tento e-shop nabízí více, než si myslíte. Cena, kterou mají u zboží uvedenou, je včetně DPH i dopravy po celé ČR. A co se týče výběru, ten je opravdu velký.

Neváhejte a prozkoumejte, jaké všechny značky pneu tento obchod nabízí a nechte se zlákat výhodnými podmínkami, které nabízí.

Kdy je povinnost přezouvat na zimní pneu?

V České republice jsou pravidla pro používání zimních a letních pneumatik jasně stanovena. Zimní pneumatiky jsou povinné v případě, kdy se na silnicích vyskytuje souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, a to v období od 1. listopadu do 31. března. Minimální povolená hloubka dezénu pro zimní pneumatiky je 4 mm. V průběhu zimních měsíců mohou silniční kontroly zahrnovat i kontrolu vybavení pneumatikami vhodnými pro zimní podmínky.

Letní pneumatiky jsou vhodné pro použití ve zbytku roku, ale i zde platí minimální hranice pro hloubku dezénu, která je stanovena na 1,6 mm. Je důležité si uvědomit, že používání nevhodných pneumatik může vést nejen k pokutě od policie, ale v případě dopravní nehody může být také faktorem při určování vaší odpovědnosti za vzniklé škody. Proto je vhodné pneumatiky pravidelně kontrolovat a včas měnit nejen z právních důvodů, ale především kvůli vlastní bezpečnosti a bezpečnosti ostatních účastníků silničního provozu. A pokud chcete mít ovladatelnost auta jako boss, tak není nejlepší vybírat úplně nejlevnější pneu.

PneuShop na Slovensku

Slevové akce na PneuShop jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny PneuShop slevy na PromoKupon.sk.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii auto / moto? Podívejte se také na slevy do carVertical, kde vás čeká slevový kód 20%. Slevy máme i do Tirendo nebo Autoprofishop.