Luisaviaroma sleva až 80 %

Luisaviaroma sleva až 80 %

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Luisaviacroma je italský e-shop s oblečením, kde můžete využít náš slevový kód a ponořit se do světa luxusní módy. S více než 600 prestižními značkami, včetně jmen jako Prada, Gucci nebo Versace, nabízí Luisaviacroma širokou škálu produktů pro muže, ženy i děti, stejně jako luxusní doplňky do domu a prvotřídní kosmetiku. Ať už hledáte poslední trendy, kvalitní klasiku nebo dokonce originální dárek, Luisaviacroma je tím pravým místem pro váš nákup. Navíc, s naším slevovým kódem si můžete dopřát ještě více. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost prozkoumat svět luxusu a výjimečné kvality. Máme přehled o všech jejich akcích, stačí si jen vybrat.

Až 80 % slevy na pánskou módu

Nakupujte luxusní oblečení s neuvěřitelnou slevou

   Platí min. do 19.6.2024

Oblečení pro ženy se slevou až 70%

Značkové oblečení nyní pořídíte za neskutečné ceny

   Platí min. do 19.6.2024

Výhodná doprava

Zjistěte, jak získat výhodnou dopravu do ČR

   Platí min. do 19.6.2024

Nejnovější oblečení a slevy

Podívejte se, co je nového ve světě Luisaviacroma

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Luisaviaroma!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na Luisaviacroma?

Použití slevového kódu na tomto webu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole "Promotional code" zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Apply" či obdobný text. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce.

Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

luisaviaroma-promotial-code.png

Co víme o historii Luisaviacroma?

Luisaviacroma, prestižní italský e-shop zaměřený na luxusní módu, byl založen v roce 1929 ve Florencii a pod vedením vnuka zakladatelů, Andrea Panconesiho, se rozrostl do celosvětově uznávané značky. Dnes pochází přes 90% příjmů firmy z online prodeje a její sortiment čítá více než 600 luxusních značek, včetně takových ikon jako Alexander McQueen, Gucci nebo Versace.

Luisaviacroma je také známá svým angažmá v oblasti udržitelnosti. V roce 2019 zavedla sekci LVRSustainable, která nabízí pečlivě vybraný výběr udržitelných produktů a propaguje speciální spolupráce na podporu sociálních a environmentálních příčin. Firma také úzce spolupracuje s různými neziskovými organizacemi, jako je UNICEF Italia a Oxfam Italia.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii oblečení? Podívejte se také na slevy do Allegro, kde vás čeká slevové kódy až 500 kč. Slevy máme i do Ecomodi nebo Lelosi.