Lelosi slevový kód 25%

Lelosi slevový kód 25%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevové kódy a akční kupóny do Lelosi. V tomto internetovém obchodě si vyberete nejen z široké nabídky legín se skvělou kvalitou a designem ale také dalšího oblečení. Oproti bežným legínám se vyznačují kvalitou materiálu, díky kterému jsou daleko příjemnější pro pokožku a také odolné. Na stránce máte možnost se přihlásit k odběru newsletteru, takže vám už neutečou žádné novinky a navíc získáte slevu na váš první nákup. Máme přehled o všech jejich akcích, stačí si jen vybrat.

Doporučujeme využít 15% slevový kód, který vám zaručí vyšší slevu než 25% slevový kód na druhý produkt.

Slevový kód 15%

Kupón platí na vše kromě již zlevněných produktů, balíčků a dárkových karet

   Platí min. do 20.7.2024

Slevový kód 25%

Tato sleva se uplatní na každou druhou položku

   Platí min. do 20.7.2024

Výprodej - slevy až 60%

Nakupte více než o polovinu levněji díky výprodeji

   Platí min. do 20.7.2024

Slevový kód 10% za newsletter

Stačí se přihlásit k odběru novinek dole na stránce

   Platí min. do 20.7.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak využít dopravu zdarma

   Platí min. do 20.7.2024

Dárkové poukazy Lelosi

Začínají na 500 Kč až po 3000 Kč

   Platí min. do 20.7.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Lelosi!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit slevový kód u Lelosi?

Na stránce Lelosi resp. ve vašem košíku najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně slevový kód potvrďte,  pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v konkrétním časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, např. Povinná registrace či odběr newsletteru, abyste mohli využít slevu. Pokud akce nevyžaduje zadání slevového kódu, bude váš nákupní proces o to jednodušší a stačí kliknout na jejich nabídku.

lelosi-slevovy-kod.jpgJaké slevové kódy, kupóny a akce poskytuje Lelosi?

Tento prodejce nejen legín vám jich nabízí opravdu hodně. Jako první se určitě nezapomeňte přihlásit k odběru newsletteru. Dozvíte se tak o nejnovějších akcích a ještě získáte slevový kód na 10%. Mimo ten Lelosi nabízí další podobné kupóny, například oblíbený kód, který vám zlevní každou druhou položku o 35%. A aby to stále nebylo málo, Lelosi má také značnou část zboží ve výprodeji, kde nakoupíte i za méně než polovinu původní ceny. Celou vaši objednávku si pak od určité výše také můžete nechat zdarma doručit.

slevovy-kod-lelosi.jpgCo najdete v nabídce Lelosi?

V první řadě zde samozřejmě najdete legíny. Máte na výběr z mnoha druhů - dlouhé, bermuda, capri, hotty a pro chladné dny polarosi. Každý typ má samozřejmě několik designů, takže si zaručeně vyberete. Mimo legíny zde nakoupíte také pohodlné teplákové soupravy, pyžama a tuniky. Z nabídky si vyberou také muži nebo děti. Při nákupech můžete využít slevových kódů, výprodeje a také dopravy zdarma. Příjemné nakupování!

Jaká je historie obchodu Lelosi?

Lelosi je mezinárodní značka, která klade velký důraz na vývoj a inovace v oblasti textilu a jeijch prodeji, s velkým zaměřením na legíny. Jejich vizí je vytvářet lepší vlákna, která zajišťují lepší životnost a udržitelnost produktů s výjimečným komfortem. Značka je zastoupena společností Uvecto, se sídlem ve Slovinsku.

Lelosi v zahraničí

Slevové akce na Lelosi jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Lelosi slevy na PromoKupon.sk. Během dovolené na Jadranu také nepřijdete zkrátka, Lelosi působí i v Chorvatsku a slevy najdete na PromoKupon.hr. Lelosi působí i v Maďarsku a dostupné slevy najdete na PromoKupon.hu.