Lékárna.cz sleva až 50 %

Lékárna.cz sleva až 50 %

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Využijte slevy a slevové kupóny v e-shopu Lékárna.cz, kde nakoupíte vše pro zdraví a krásu jako volně prodejné léky, kosmetiku, parfémy, zdravotnické potřeby, dětské zboží, přípravky na hubnutí, čaje, homeopatika,zdravou výživu nebo suplementy. Dále nabízí široký sortiment z oční optiky, drogerie nebo elektra. Vybírejte ze značek jako GS, Bioderma nebo Always.

Sleva až 50 % na akční položky

Využijte akčních nabídek u této lékarny

   Platí min. do 20.5.2024

Sleva až 37% na léky

Nakupujte léky a drogerii ve slevě

   Platí min. do 20.5.2024

Výprodej - slevy až 20%

V této kategorii nakoupíte až o polovinu levněji

   Platí min. do 20.5.2024

Akce 1+1 a 2+1 zdarma

Využijte této akce a dostanete jeden kus zdarma

   Platí min. do 20.5.2024

Vše za 99 Kč

Široká nabídka léků i doplňků stravy za pouchých 99 Kč

   Platí min. do 20.5.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 20.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Lékárna.cz!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využiju slevový kód u Lékárna.cz?

Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Uplatnit" či obdobný text. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v konkrétním časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, např. Povinná registrace na eshopu, abyste mohli využít slevu. Pokud akce nevyžaduje zadání slevového kódu, bude váš nákupní proces o to jednodušší a stačí kliknout na naši nabídku.

Obrázek portálu Lekarna.cz, kde můžete uplatnit slevy

Co vše můžeme nakoupit u Lékárna.cz?

V e-shopu Lékarna.cz nakoupíte vše potřebné v oblasti lékárenského sortimentu na internetu. Je jedna z prvních a dlouhodobě největších internetovou lékárnou v České republice, ale také na Slovensku. Nakoupíte zde volně prodejné léky, dětskou výživu, léčebnou kosmetiku, výživové doplňky na podporu zdraví, zdravotnický materiál a drogérii. 

Díky rozsáhlé síti prodejen a kvalitnímu internetovému obchodu, mohou zákazníky nakupovat z pohodlí domova nebo přímo v lékárnách. Lékarna.cz má již 14 let zkušenosti na trhu a je jedním z nejúspěšnějších na trhu. 

Lékárna.cz nabízí kvalitní, rychlý a spolehlivý styl moderního nakupování. Svým zákazníkům nabízí neustálý přísun kvalitního lékařského a drogistického zboží, které můžete zakoupit ve slevě. Při velkých výprodejových akcích můžete ušetřit stovky až tisíce korun na jednom nákupu. K tomu všemu můžete využít slevové kupóny nebo kódy.

Stručná nabídka sortimentu: 

  • potraviny, čaje
  • drogérie
  • elektro
  • volné prodejné léky
  • kosmetika
  • oční optika
  • produkty specializované pro sportovce (různé suplementy)
  • dětská výživa
  • vitamíny a minerály
  • přípravky na lepší sex 

Díky e-shopu Lékarna.cz máte možnost využít slevové kupóny nebo slevové kódy a ušetřit tisíce korun na vašem nákupu. K tomu můžete využít akčních cen nebo výprodeje zboží. Tak už nečekejte a běžte nakupovat.

Jaké jsou recenze na Lékárna.cz?

Lékárna.cz má 78369 recenzí na Heurece. 96 % nakupujících tento obchod doporučuje a celkové hodnocení obchodu je 4,9 z 5. Tyto údaje jsou zde aktualizovány každý týden.

Zboží bývá obvykle doručeno do 2,4 dnů. Lékárna.cz má v Česku 542 poboček, kde si lze objednané zboží vyzvednout.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii lékárny? Podívejte se také na slevy do Dr. Max, kde vás čeká mega slevy na dr. max. Slevy máme i do BENU nebo Chytrá lékárna.