Cara Plasma slevový kód 1500 Kč

Cara Plasma slevový kód 1500 Kč

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Zaregistrujte se do dárcovského centra Cara Plasma s naším promo kódem VkmeDjTT5en2jAm a získejte odměnu 1 500 Kč. Cara Plasma sdružuje dárce krevní plasmy, kteří za svůj dobrý skutek mohou získat zajímavé finanční odměny. Za každý uskutečněný odběr dostanete finanční náhradu ve výši 800 Kč a spoustu bodů do jejich věrnostního programu.

Za věrnostní body si můžete pořídit spoustu zajímavých věcí, jako je koloběžka Xiaomi, láhev vína či hodinky Garmin. K tomu dostanete přehled o vašem zdraví, zjistíte krevní skupinu a především, budete mít dobrý pocit z pomoci druhým. K tomu všemu se na vás bude těšit příjemný personál, který vám ochotně zodpoví jakoukoliv vaši otázku.

Pokud byste o finanční náhradu nestáli, můžete využít bezpříspěvkového darování a získat příjemnou úlevu na daních až do výše 3000 Kč za každý odběr, poukázku v hodnotě 200 Kč na jídlo nebo den placeného volna ve vaši práci.

Odměna 1500 Kč

Zaregistrujte se s našim kódem a zjistěte, jak získat tuto lákavou odměnu

   Platí min. do 5.6.2023

Finanční kompenzace 800 Kč

Registrujte se s našim kódem, darujte plasmu a peníze jsou vaše

   Platí min. do 5.6.2023

Výhody pro dárce

Omrkněte, jaké bonusy Cara Plasma nabízí

   Platí min. do 5.6.2023

Věrnostní program

Podívejte se, co získáte za nasbírané body

   Platí min. do 5.6.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Cara Plasma!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Jak získám odměny u Cara Plasma?

Stačí splnit těchto deset kroků a odměny jsou vaše.

 1. Vyplňte své registrační údaje na stránkách Cara Plasma
 2. Do "kódu doporučitele" zadejte promo kód VkmeDjTT5en2jAm
 3. Vyberte si vaše preferované dárcovské centrum viz. mapa na stránce dole
 4. Zaškrtněte "souhlasím se zpracováním osobních údajů" a dejte registrovat
 5. Aktivujte svůj účet pomoci telefonu nebo emailu
 6. Přihlaste se, zarezervujte si odběr krevní plasmy a choďte pravidelně
 7. Pozvěte kamaráda na této stránce a získáte odměnu 1500 Kč
 8. Stačí pouze kamaráda nahlásit na recepci či mu poslat kód a pokud do 60ti dnů přijde třikrát darovat, vaše odměna vám bude automaticky připsána.
 9. Pravidelným darováním získáte 800 Kč za každý odběr a věrnostní body
 10. Více odměn pro dárce můžete najít přímo na jejich webových stránkách

 

registrace-cara-plasma-1500kc.png

Stáhněte si také jejich mobilní aplikaci. Najdete ji jak pro iOS tak pro Android. Již žádné volání kvůli rezervaci! Stačí si stáhnout aplikaci a rezervace budou pro vás mnohem pohodlnější. Stažením aplikace navíc dostanete 50 bodů do Věrnostního programu, ve kterém na vás čeká spoustu zajímavých odměn. Jejich body můžete sbírat velmi jednoduše. Stačí chodit včas na odběry, přivést prvodárce z řad vašich blízkých nebo napsat recenzi na jejich Facebooku, kde si můžete přečíst recenze dalších dárců či sledovat novinky ze světě Cara Plasma.

caraplasma-odmena-1500kc.png

Co je to krevní plasma?

Krevní plasma je žlutá tekutina, která tvoří přibližně 55% celkového objemu krve. Je tvořena vodou (přibližně z 90 %), soli a enzymy a obsahuje mnoho důležitých komponentů, včetně různých typů proteinů. Plasma je životně důležitá složka krve, která obsahuje protilátky potřebné pro boj proti infekcím a pro správnou funkci těla. Proto je nesmírně důležitá a její darování pomůže spoustě lidem. 

darcovstvi-plazmy-1.jpg

Jak probíhá darování krevní plasmy?

Plasma se z krve získává metodou zvanou plazmaferéza. Je to způsob odběru, kdy se z krve separuje pouze krevní plasma a ostatní složky krve se vrací zpátky do těla. Celá procedura probíhá v jednorázovém, sterilním, uzavřeném systému.

Samotný odběr trvá mezi 40 a 60 minutami a na jeho konci je odebraných 600–900 ml plasmy. Toto rozpětí vždy závisí na tom, jestli jde o první nebo opakovaný odběr a také na hmotnosti dárce. Plasma se v lidském těle obnoví do 48 hodin a odběr můžete bezpečně opakovat každých 14 dní. O hladký průběh se postará profesionální tým Cara Plasma, který vám ochotně zodpoví jakýkoliv dotaz ohledně odběru.

Přidej se do týmu Cara Plasma | Daruj krevní plasmu - Dárcovské centrum Cara Plasma

Na co se krevní plasma používá?

Moderní medicína považuje krevní plazmu za klíčovou složku mnoha léků, které jsou zásadní pro záchranu lidských životů. Mezi tyto léky patří ty, které poskytují pomoc osobám s narušenou srážlivostí krve, oslabeným imunitním systémem nebo ty, které bojují s rakovinou. Kromě toho hraje plazma významnou roli při léčení popálenin, traumat a nepříjemných situací s velkými ztrátami krve.

Krevní plasmu můžete najít v lécích jako jsou Albumin, Haemoctin, Zutectra, Pentaglobin, Haemonine či v Tkáňových lepidlech.

Kde najdu pobočky Cara Plasma?

Cara Plasma byla založena v roce 2013 jako rodinná firma a od té doby provozuje mnoho dárcovských center v ČR. Jmenovitě v Praze, v Brně, v Ostravě, ve Zlíně, ale také v Českých Budějovicích, v Jihlavě, v Mladé Boleslavi, v Kolíně a dokonce i v Pelhřimově, Břeclavi a v Uherském Brodě. Od té doby stále pracují na tom, aby vám byli blíž. Navštivte proto jejich dárcovské centrum a udělejte dobrý skutek ještě tento týden.

mapa-cara-plasma.png

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii lékárny? Podívejte se také na slevy do Dr. Max, kde vás čeká slevové kupóny. Slevy máme i do BENU nebo Chytrá lékárna.