Cara Plasma odměna 3 000 Kč

Cara Plasma odměna 3 000 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Zaregistrujte se u Cara Plasma s promo kódem VkmeDjTT5en2jAm a získejte odměnu více než 3 000 Kč. V dárcovském centru Cara Plasma obdržíte za uskutečněné odběry finanční náhradu 1 800 Kč měsíčně. Společně s bonusem 1 500 Kč za přivedení kamaráda si můžete přijít na odměnu více než 3 000 Kč. Další odměny můžete získat díky jejich bohatému věrnostnímu programu. Během roku Cara Plasma pořádá různé soutěže a další akce, o kterých máme přehled. Navštivte proto jejich dárcovské centrum a udělejte dobrý skutek ještě tento týden.

Odměna 3 000 Kč

Stačí chodit na odběr co 14 dní, pozvat kamaráda a peníze budou vaše

   Platí min. do 22.4.2024

Bonus 1500 Kč

Stačí se zaregistrovat s našim kódem, pozvat kamaráda a chodit darovat

   Platí min. do 22.4.2024

900 Kč za jeden odběr

Zaregistrujte se s našim kódem a běžte udělat dobrý skutek ještě dnes

   Platí min. do 22.4.2024

Věrnostní program

Podívejte se, jaké odměny získáte za darování plasmy

   Platí min. do 22.4.2024

Informace pro nováčky

Přečtěte si, na co všechno je třeba být připravený před odběrem.

   Platí min. do 22.4.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Cara Plasma!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak získat odměnu 3 000 Kč u Cara Plasma?

Stačí splnit těchto šest kroků a odměny budou vaše.

  1. Zaregistrujte se na stránkách Cara Plasma
  2. Do "kódu doporučitele" zadejte promo kód VkmeDjTT5en2jAm
  3. Vyberte si vaše preferované dárcovské centrum viz. mapa na stránce dole
  4. Aktivujte svůj účet pomoci telefonu nebo emailu a domluvte si termín odběru
  5. Pozvěte své přátele do Cara Plasma a běžte darovat min. 3x během 60 dní
  6. Pravidelným darováním získáte odměnu 1 800 Kč měsíčně a bonus 1 500 Kč za přivedení kamaráda.
  7. Celkově tak můžete měsíčně získat více než 3 000 Kč.

cara-plasma-financni-kompenzace.jpgCo vše získám darováním u Cara Plasma?

Jakmile se zaregistrujete s našim promo kódem VkmeDjTT5en2jAm, získáte kromě odměny 900 Kč za jeden odběr resp. 1 800 Kč měsíčně a bonusu 1 500 Kč za přivedení kamaráda, i věrnostní body, za které si můžete pořídit spoustu zajímavých věcí, jako je koloběžka Xiaomi, láhev vína, powerbanka, televize či hodinky Garmin. K tomu dostanete přehled o vašem zdraví, zjistíte si svou krevní skupinu a především, budete mít dobrý pocit z pomoci druhým. K tomu všemu se na vás bude těšit příjemný personál, který vám ochotně zodpoví jakoukoliv vaši otázku.

Pokud byste o finanční náhradu nestáli, můžete využít bezpříspěvkového darování a získat příjemnou úlevu na daních až do výše 3000 Kč za každý odběr, poukázku v hodnotě 200 Kč na jídlo nebo den placeného volna ve vaši práci. Pozváním kamaráda získáte navíc bonus 1 500 Kč, a to za předpokladu, že bude chodit darovat pravidelně v období 60 dnů.

Stáhněte si také jejich mobilní aplikaci. Najdete ji jak pro iOS, tak pro systém Android. Posléze se stačí přihlásit ke svému účtu a rezervace budou pro vás mnohem pohodlnější.

cara-slevovy-kod.pngStažením aplikace navíc dostanete 50 bodů do Věrnostního programu, ve kterém na vás čeká spoustu zajímavých odměn. Jejich body můžete sbírat velmi jednoduše. Stačí chodit včas na odběry, poslat tuto stránku svým známým nebo napsat recenzi na jejich Facebooku, kde si můžete přečíst recenze od dalších dárců. Zároveň se u nich vyplatí sledovat novinky a časově omezené nabídky ze světě Cara Plasma na jejich webu.

Kde najdu pobočky Cara Plasma?

Cara Plasma byla založena v roce 2013 jako rodinná firma a od té doby provozuje mnoho dárcovských center v ČR. Jmenovitě v Praze, v Brně, v Ostravě, ve Zlíně, ale také Českých Budějovicích, v Jihlavě, Mladé Boleslavi, v Kolíně a dokonce i v Pelhřimově, Břeclavi, Strakonicích a Uherském Brodě. Navštivte proto jejich dárcovské centrum a udělejte dobrý skutek ještě tento týden.

mapa-cara-plasma.png

Co je to krevní plasma?

Krevní plasma je žlutá tekutina, která tvoří přibližně 55% celkového objemu krve. Je tvořena vodou (přibližně z 90 %), soli a enzymy a obsahuje mnoho důležitých komponentů, včetně různých typů proteinů.

Plasma je životně důležitá složka krve, která obsahuje protilátky potřebné pro boj proti infekcím a pro správnou funkci těla. Proto je nesmírně důležitá a její darování pomůže spoustě lidem. 

cara-plasma-1600kc.jpgJak probíhá darování krevní plasmy?

Plasma se z krve získává metodou zvanou plazmaferéza. Je to způsob odběru, kdy se z krve separuje pouze krevní plasma a ostatní složky krve se vrací zpátky do těla. Celá procedura probíhá v jednorázovém, sterilním, uzavřeném systému.

Samotný odběr trvá mezi 30 až 60 minutami a na jeho konci je odebraných 500–900 ml plasmy. Toto rozpětí vždy závisí na tom, jestli jde o první nebo opakovaný odběr a také na hmotnosti dárce. Plasma se v lidském těle obnoví do 48 hodin a odběr můžete bezpečně opakovat každých 14 dní. O hladký průběh se postará profesionální tým Cara Plasma, který vám ochotně zodpoví jakýkoliv dotaz ohledně odběru.

Na co se krevní plasma používá?

Moderní medicína považuje krevní plazmu za klíčovou složku mnoha léků, které jsou zásadní pro záchranu lidských životů. Mezi tyto léky patří ty, které poskytují pomoc osobám s narušenou srážlivostí krve, oslabeným imunitním systémem nebo ty, které bojují s rakovinou.

Kromě toho hraje plazma významnou roli při léčení popálenin, traumat a nepříjemných situací s velkými ztrátami krve. Krevní plasmu můžete najít v lécích jako jsou Albumin, Haemoctin, Zutectra, Pentaglobin, Haemonine či v Tkáňových lepidlech.

Udělejte proto dobrý skutek ještě dnes, zaregistrujte se s naším promo kódem VkmeDjTT5en2jAm a získejte celkovou odměnu více než 3 000 Kč.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii lékárny? Podívejte se také na slevy do Dr. Max, kde vás čeká sleva až 50% s kartou výhod. Slevy máme i do BENU nebo Chytrá lékárna.