KuCoin promo kód na $500 + 10% z poplatků

KuCoin promo kód na $500 + 10% z poplatků

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Založte si účet na krypto burze Kucoin a získejte bonus skrze Mystery box ve výši až $500. K tomu navíc při registraci zadejte referral code: 7cd8R5 pro získání VIP účtu na měsíc zdarma a 10% slevu na poplatcích. Díky KuCoin pak můžete o to výhodněji investovat do kryptoměn nebo zhodnocovat své finanční prostředky skrze trading.

Zvací kód na 10% slevu na poplatcích

Ušetřete při založení účtu 10% na poplatcích, navíc s VIP účtem na měsíc zdarma

   Platí min. do 22.5.2024

Referral code

Stejná sleva jako výše, jen stačí zkopírovat kód

   Platí min. do 22.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na KuCoin!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak získat bonus až $500 na KuCoin?

Tato kryptoměnová burza vám nabízí hned 3 velké výhody, které získáte registrací přes odkaz výše.

  1. Sleva 10% na poplatcích
  2. VIP účet na měsíc zdarma
  3. Bonus až $500 skrze Mystery Box

Pro získání těchto výhod jednoduše proveďte registraci a vyzvedněte si svou odměnu.

kucoin-bonus-promo-code

Vše, co potřebujete o KuCoin vědět

KuCoin je kryptoměnová burza, která umožňuje obchodovat s různými digitálními aktivy, včetně Bitcoinu, Ethereumu, Litecoinu a mnoha dalších altcoinů. Burza byla založena v roce 2017 a sídlí na Seychelských ostrovech.

KuCoin si získala popularitu díky své snadné použitelnosti, nízkým poplatkům a široké nabídce obchodovatelných kryptoměn. Kromě toho nabízí také služby jako je staking, margin trading, a futures obchodování.

Burza má také vlastní token, známý jako KuCoin Shares (KCS), který slouží jako odměna pro uživatele, kteří obchodují na platformě. Uživatelé, kteří drží KCS v svých peněženkách, mohou také získat určité výhody jako nižší poplatky nebo výnosy z obchodů na platformě.

KuCoin se také zaměřuje na bezpečnost svých uživatelů a implementuje pokročilé technologie pro ochranu proti hackingu a krádežím. V minulosti se na burze vyskytly některé bezpečnostní incidenty, ale KuCoin rychle reagovala a vrátila uživatelům ztracené prostředky.

Celkově lze říci, že KuCoin je oblíbená volba pro obchodování s kryptoměnami, zejména pro ty, kteří hledají širokou nabídku digitálních aktiv, nízké poplatky a snadné použití.

KuCoin v zahraničí

Slevové akce na KuCoin jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny KuCoin slevy na PromoKupon.sk. Pro informace o slevách na KuCoin v angličtině pokračujte na MaxiCoupon.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii burzovní aplikace? Podívejte se také na slevy do Trading212, kde vás čeká *získejte bonus až 100 €. Slevy máme i do Binance nebo Coinmate.