Interactive Brokers bonus za založení

Interactive Brokers bonus za založení

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte bonus až $1000 za založení účtu u Interactive Brokers. IB patří mezi nejspolehlivější brokery s rozumnými poplatky. Minimum deposit se mění, nicméně níže najdete odkaz, kde si aktuální výši jednoduše zjistíte. IB používají svou platformu, která zahrnuje mnoho nástroju technické analýzy pro maximální efektivitu vašeho obchodování. Můžete obchodovat ETF, akcie, Forex, kryptoměny a další. Vše si můžete první vyzkoušet na demo účtu.

Získat až $1000 za založení účtu

Odměnu dostanete v akciích IBKR a je závislá na velikosti depositu.

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Interactive Brokers!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak získat bonus za založení účtu u Interactive Brokers?

V prvním kroku jednoduše klikněte na odkaz výše a měli byste vidět to, co na obrázku níže, tedy že při založení skrz tento link získáváte bonus až $1000. Potom klikněte na Open Account.

interactivebrokers-zalozeni-uctu

 

V následujícím kroku potom zadáváte údaje k účtu tedy emailovou adresu, username, heslo a jeho potvrzení, zemi, a zda máte zájem o to dostávat nabídky od Interactive Brokers. Klikněte na Create Account, a pak se dostanete k založení účtu, platformě a vkladu. Pokud byste při založení potřebovali pomoc, stačí kliknout na ikonku s názvem Help. Pokud se k založení budete vracet až později, nezapomeňte jít přes tento link, ať skutečně získáte bonus až $1000.

Jaký je minimum deposit u Interactive Brokers?

Aktuální výši minimálního vkladu zjistíte na stránce Interactive Brokers v sekci FAQ neboli Často kladených otázek. Jednoduše klikněte na tento odkaz. Potom v sekci How it works klikněte na What is the minimum deposit required?.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii burzovní aplikace? Podívejte se také na slevy do Trading212, kde vás čeká získejte bonus až 100 €. Slevy máme i do Binance nebo Coinmate.