Degiro vstupní bonus 100 €

Degiro vstupní bonus 100 €

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte vstupní bonus 100 € do Degiro zdarma. Tento velkoobchodní broker disponuje vlastní platformou, na které můžete obchodovat prakticky všechny instrumenty. Pyšní se mnoha oceněními, takže se nemusíte bát si u něj založit účet. Degiro má navíc také velmi nízké poplatky, takže o to větší bude váš profit.

Vstupní bonus 100 €

Získejte jako nový uživatel promo kód při registraci přes tento link.

   Platí min. do 22.4.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Degiro!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak získat 100 € vstupní bonus do Degiro?

Jednoduše klikněte na odkaz výše, který vás vezme na stránky brokera. Zde klikněte na políčko otevřít účet, které najdete znázorněno na obrázku níže. Následně už stačí vyplnit vaše údaje a dokončit registraci.

degiro-bonus

Proč obchodovat u Degiro?

Společnost Degiro patří se svým více než milionem klientů mezi největší brokery v Evropě. Do této pozice se dostala právě díky skvělým službám a nízkým poplatkům. Na výběr máte instrumenty z prakticky celého světa, takže si vybere každý obchodník. Díky přehledné a komplexní platformě se vám bude skvěle obchodovat a navíc získáte přístup k datům z trhu a novinkám. Registrací přes odkaz výše navíc získáte bonus 100 € na pokrytí transakčních nákladů ve vašich prvních měsících obchodování.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii burzovní aplikace? Podívejte se také na slevy do Trading212, kde vás čeká získejte bonus až 100 €. Slevy máme i do Binance nebo Coinmate.