Binance promo kód až 100 USDT

Binance promo kód až 100 USDT

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Založte si účet na Binance a získejte slevu ve výši až 100 USDT. Získání této odměny je snadné a stačí založit účet, ověřit totožnosti, vložit peníze a začít obchodovat. (kompletní podmínky najdete na stránkách Binance) Binance patří mezi největší společnosti umožňující trading a investování do kryptoměn. Najdete zde stovky oblíbených instrumentů, které můžete obchodovat. S linkem níže navíc získáte i skvělý vstupní bonus.

Bonus až 100 USDT

Podívejte se na výši aktuální odměny

   Platí min. do 25.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Binance!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak získat bonus 100 USDT za založení účtu u Binance?

Získání tohoto bonusu je velmi jednoduché. Stačí kliknout na link výše a založit účet. Pro veškeré a aktuální podmínky se pro jistotu ale ještě podívejte na stránky Binance, protože se mohou v průběhu času změnit.

binance-bonusVše, co potřebujete vědět o Binance

Binance je kryptoměnová burza, která nabízí uživatelům možnost obchodovat s mnoha různými kryptoměnami. Binance byla založena v roce 2017 a rychle se stala jednou z největších a nejpopulárnějších burz na světě. Na Binance můžete obchodovat s kryptoměnami jako jsou Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin a mnoho dalších. Kromě toho nabízí Binance i vlastní kryptoměnu Binance Coin (BNB), kterou můžete použít k placení poplatků za obchodování na burze.

Binance je známá svými nízkými poplatky za obchodování a vysokou likviditou. Burza také nabízí mnoho různých funkcí, jako jsou limitní a tržní objednávky, stop loss a take profit objednávky a další. Pro uživatele, kteří potřebují více informací o kryptoměnách a obchodování na burze, nabízí Binance také vzdělávací materiály a komunitní fórum, kde mohou diskutovat s ostatními uživateli.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii burzovní aplikace? Podívejte se také na slevy do Trading212, kde vás čeká získejte bonus až 100 €. Slevy máme i do Coinmate nebo Admiral Markets.