K2moto sleva až 60%

K2moto sleva až 60%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

K2moto je online e-shop, kde můžete využít náš slevový kód. Obchod vznikl z vášně dvou motocyklových nadšenců v roce 1992, kdy tento projekt položil své základy v Nové Pace a rozrostl se až do Prahy. Ať už jste fanoušek silničních motorek nebo závodního motokrosu, K2 moto má pro vás vše - od klasických značek jako Honda, Aprilia, Kawasaki či Vespa až po novinky v elektromobilitě od značky Horwin. V K2moto nejenže najdete skvělou nabídku motocyklů a náhradních dílů, ale také špičkový servis, zazimování motorky a především přátelský personál, který vás okouzlí svým motorkářským nadšením. Na nic proto nečekejte a využijte náš slevový promo kupón a dopřejte si svůj vlastní motorkářský sen. Máme přehled o všech jejich akcích, stačí si jen vybrat.

Výprodej - slevy až 60%

Prohlédněte si nabídku těchto bombastických slev

   Platí min. do 19.6.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 19.6.2024

Zazimování motorky

Omrkněte, za jakých podmínek vám zazimují motocykl

   Platí min. do 19.6.2024

Testovací jízdy

Klikněte a přijďte si do K2 moto vyzkoušet nové motocykly

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na K2moto!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využiju slevový kód u K2moto?

Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v konkrétním časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

k2moto-slevovy-kod.pngJaká je historie obchodu K2 moto?

V roce 1992 se spojily osudy dvou motocyklových nadšenců, Jirky Kosiny, vášnivého motokrosaře, a Martina Kohúta, zapáleného fanouška silničních motorek a "street bandity". Jejich společná vášeň a vize vedla k založení K2. Již o rok později vznikla jejich první prodejna v Nové Pace, která nabízela jak náhradní díly, tak kompletní motocykly.

Toto místo rychle získalo srdce motorkářů a po šesti letech od založení otevřeli K2 moto svou další prodejnu, tentokrát v Praze. Sortiment, stejně jako vášeň týmu, neustále rostl. V roce 2018 přesunuli svou činnost do známého motocentra Vrbovka, kde nabízí širokou paletu motocyklů od tradičních značek jako Honda, Vespa, Kawasaki a dalších. O tři roky později přidali do nabídky i moderní elektromobilitu a otevřeli prodejnu s elektrickými skútry a motorkami značky Horwin.

K2 moto ovšem není pouze o prodeji. Zákazníci zde najdou i špičkový servis, možnost výkupu a prodeje bazarových motorek a především přátelský a zkušený tým, který sdílí s nimi jejich motocyklové sny a vášeň.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii auto / moto? Podívejte se také na slevy do carVertical, kde vás čeká slevový kód 20%. Slevy máme i do Tirendo nebo Autoprofishop.