Infinit Maximus slevový kód 500 Kč

Infinit Maximus slevový kód 500 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevy a promo kódy do dechberoucího welness světa Infinit Maximus v Brně. Tento saunový koncept se spoustou bazénů, vířivek a masáží je ideálním místem pro trávení volného času a odpočinek lidí všeho věku. Firma Infinit má své další pobočky v Praze a v Senohrabech. Samotná společnost Infinit momentálně žádné slevové kupóny neposkytuje. Využít u nich ovšem můžete slevový kód na 500 Kč u Skip Pay.

Chtěli byste vstup zdarma? Navštivte jejich konkurenci, a to saunový svět Saunia, kde lze jednoduše získat první vstup zdarma. Stačí si na svůj saunia účet po registraci nabít min. 300 kč. Zveme vás proto k založení věrnostního účtu u Saunia s promo kódem 8EAZMF

Saunia vstup zdarma

Při registraci u Saunia zadejte tento kód. Dobitím 300 Kč získáte vstup zdarma

   Platí min. do 22.5.2024

Klikněte zde a zadejte kód

Nezapomeňte dobít 300 Kč na váš Saunia účet

   Platí min. do 22.5.2024

Welness poukazy Infinit Maximus

Koukněte se na jejich nabídku welness pobytů a masáží

   Platí min. do 22.5.2024

Ceník Infinit Maximus

Omrkněte, za jakou cenu lze navštívit Infinit Maximus

   Platí min. do 22.5.2024

Věrnostní program

Podívejte se, jaké výhody vám přinese jejich věrnostní karta

   Platí min. do 22.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Infinit Maximus!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

* Jak funguje Skip Pay sleva?

Skip Pay je platební metoda, kterou můžete používat v e-shopech i kdekoliv jinde, jako je třeba Infinit Maximus, 4Comfort či Saunia. Stačí si založit zdarma Skip Pay účet a nechat si poslat platební kartu. Využívat Skip Pay můžete však i bez ní. Výhodou je, že za nákupy lze platit až za 50 dní, a to s nulovým úrokem. Navíc, s naším promo kódem získáte bonus 500 Kč za registraci do Skip Pay. Bližší podmínky najdete na stránkách Skip Pay. Kupón nezadáváte na stránce Infinit Maximus, ale do svého Skip Pay účtu.

Co vše najdete ve světě Infinit Maximus?

Infinit Maximus nabízí řadu relaxačních a wellness služeb, které zahrnují termální bazény, saunový svět s 12 unikátními saunami, včetně venkovní solné lázně, privátních bazénů a vířivek. Dále můžete využít nabídku rozmanitých masáží a tělové procedury, wellness balíčky a nebo rovnou wellness pobyt ušitý vám na míru. Tento wellness komplex je ideální pro ty, kteří hledají relaxaci a odpočinek od každodenního stresu.

Pokud byste v Infinit Maximus chtěli strávit více dní, není problém se ubytovat v jejich vlastním Maximus resort či si najít blízký hotel v Brně přes ubytovací službu Booking.

maximus-resort-sleva.pngKromě wellness služeb nabízí okolí Infinit Maximus další atrakce, jako je Brněnská přehrada, Zoo Brno,  historickou památku vila Tugendhat či známý hrad Špilberk. 40min od Brna můžete rovněž navštívit Aqualand Moravia. Tyto místa poskytují širokou škálu možností pro další objevování a zábavu v okolí tohoto známého wellness centra, které se těší velké oblibě svých návštěvníků.

Pokud by se vám zdálo vstupné do Infinit Maximus příliš drahé, nebo jste měli pobočky Infinit příliš daleko, sledujte tuto stránku pro nejnovější slevy. Navštívit můžete také jejich welness konkurenci Saunia, kde můžete získat vstup zdarma.

Jaká je historie Infinit Maximus?

Welness komplex Infinit Maximus je provozován společností Infinit. Jedná se o českou firmu, provozující síť wellness center v Praze, Brně a v Senohrabech. Specializují se na vytváření a provozování wellness, které obohatí váš každodenní život. Jejich cílem a zároveň i odměnou jsou spokojení a odpočatí klienti, kteří se k nim rádi vrací.

maximus-infinit-sleva.jpgJaké účinky na zdraví má saunování?

Strávený čas v saunách má mnoho účinků na zdraví, které ocení lidé všeho věku.

  1. Snižuje stres - Ano, saunování má relaxační účinek, který pomáhá snižovat stres a uvolňovat napětí.
  2. Zlepšuje krevní oběh - Teplo v sauně stimuluje krevní oběh, což pomáhá zlepšovat funkci srdce a cév.
  3. Uvolňuje svaly - Vysoké teploty a vlhkost při pobytu v sauně pomáhají uvolňovat napjaté svaly a snižovat bolest.
  4. Zlepšuje dýchací cesty - Vlhkost při saunování může pomoci uvolnit dýchací cesty a snižovat symptomy alergií nebo astmatu.
  5. Podporuje detoxikaci - Sauna podporuje pocení, což umožňuje odplavování toxinů z těla.
  6. Zlepšuje imunitu - Pobyt v sauně má prokazatelný pozitivní vliv na imunitní systém, což může pomoci chránit před různými chorobami.
  7. Podporuje kvalitu spánku - Saunování může pomoci zlepšit kvalitu spánku, protože teplo a vlhkost v sauně pomáhají uklidnit mysl a uvolnit tělo.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii sport? Podívejte se také na slevy do Top4Running, kde vás čeká nejnovější slevy až 80%. Slevy máme i do 11teamsports nebo Gramino.