Zarezervujte si parádní výlet s ubytováním a autem ve slevě

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Jaro a jeho letošní extrémně teplé dny jsou ideálním časem na plánování dovolené, ať už toužíte po odpočinku v klidném hotelu nebo po dobrodružství na cestách. V dnešním článku vám představíme tři služby, které vám mohou pomoci uskutečnit vaše jarní plány za méně peněz. Pojďme se na ně proto podívat podrobněji.

akce-slevomat-sleva.jpgHledali jste platformu nejen na zážitky?

Pak už nemusíte. Slevomat je zavedená česká společnost, nabízející širokou škálu slev na ubytování, pobyty v přírodě, zážitky všeho druhu a mnoho dalšího. S možností slev až do výše 500 Kč při nákupu nebo až 71% slevou na relaxační pobyt, společnost Slevomat poskytuje jedinečné možnosti pro cestovatele hledající výhodné nabídky. Program doporučení navíc umožňuje získat bonus 200 Kč za každého doporučeného nového uživatele. A to se zkrátka vyplatí.

Půjčení auta u HoppyGo si rozhodně oblíbíte

Společnost HoppyGo a její mobilní aplikace představuje moderní řešení pro pronájem vozidel se slevovými kódy nabízejícími slevu 300 Kč na zápůjčky nad 1900 Kč nebo odečtení částky 200 Kč pro zápůjčky nad 1200 Kč. Tato služba je ideální pro ty, kteří chtějí prozkoumat nové destinace s pohodlím vlastního vozidla, aniž by museli investovat do nákupu auta.

booking-sleva-akce-dovolena.jpgDrahým zájezdům a hotelům odzvonilo. Zkuste tuto službu

Booking.com, jako největší zprostředkovatel ubytování, nabízí slevy až 70% na široký výběr ubytování po celém světě. S věrnostním programem Genius mohou zákazníci navíc získat slevu 20%, bezplatné snídaně a možnost si vylepšit velikost a polohu svého pokoje. Rezervace je u Booking velmi jednoduchá a jejich zákaznická podpora je k dispozici 24/7. Osobně můžeme doporučit i využití jejich taxi, které vám může zachránit krk v lokalitách, kde nefunguje Uber, Liftago a dokonce ani Bolt. Rovněž si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění AXA, nyní se skvělou akcí a slevou ve výši 50%.

Jak jste si mohli povšimnout, plánování dovolené nemusí být finančně náročné, jak se nám snaží vnutit různé cestovní kanceláře. Využitím slevových nabídek od Slevomatu, HoppyGo a Booking, můžete zažít nezapomenutelný jarní výlet, aniž byste přitom zatěžovali svůj rozpočet výdaji navíc. Stačí se rozhodnout, kam vaše cestovatelské sny směřují, s předstihem vše zarezervovat a naplánovat a pak už jen sbírat nezapomenutelné zážitky nejen z Česka, ale klidně z celého světa.

Vydáno: 6.4.2024