HoppyGo slevový kód 300 Kč

HoppyGo slevový kód 300 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Využijte na HoppyGo exkluzivní slevový kód a ušetřete na pronájmu vozu. Při rezervaci zadejte slevový kód PROMOKUPON300 a získejte 300 Kč slevu na pronájem vozidla nad 1900 Kč nebo PROMOKUPON200 na pronájem vozidla nad 1200 Kč, tyto kódy platí i pro stávající zákazníky. Pronajměte si váš vysněný vůz snadno, flexibilně a bez zbytečného papírování pomocí aplikace. Na výběr máte tisíce aut nejrůznějších značek i kategorií pro jakoukoliv příležitost. Vozy jsou dostupné po celé ČR. Ať už sháníte dodávku na stěhování, Teslu na vyzkoušení zrychlení nebo cokoliv na čtyřech kolech pro váš výlet, HoppyGo je tu pro vás.

Slevový kód 300 Kč

Sleva i pro stávající uživatele pro zápůjčky nad 1900 Kč

   Platí pouze do 31.12.2024

Slevový kód 200 Kč

Sleva i pro stávající uživatele pro zápůjčky nad 1200 Kč

   Platí pouze do 31.12.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na HoppyGo!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Slevy se vztahují na pronájem vozů v České republice.

Jak funguje HoppyGo?

HoppyGo je carsharingová společnost, kde si můžete půjčit vozy od samotných uživatelů, kterých je tam aktuálně desítky tisíc. Využijete to hlavně ve velkých městech jako Praha, Brno nebo Ostrava, kde je spousta uživatelů, kteří vám auto půjčí.

HoppyGo slevový kupón a promo kód

Máte doma auto, které zbytečně stojí v garáži? Proč ho jednoduše někomu nepůjčit a nezískat z toho peníze? Aplikace HoppyGo je přímo pro tohle stvořená. Carsharingová společnost, která nabízí půjčování vozů samotných uživatelů, kterých je již desítky tisíc! Obzvlášť ve velkých městech jako Praha, Brno a Ostrava na ně natrefíte nejvíce. 

Jaká bývá cena pronájmu?

V případě, že si chcete půjčit "sporťák" nebo SUV, tak počítejte s vyšší cenou vozu za půjčení na den. Pokud jste trochu skromnější a využijete náš slevový kód, tak je půjčení poměrně za dobře nastavené ceny. Vybírejte od Smartů až po BMW. Ceny vozů se pohybují již od 300 Kč nebo luxusní vozy za několik tisíc korun! 

Jak je zajištěna bezpečnost zápůjčky?

Jestli nikomu nikdy nevěříte, tak tady se bát nemusíte. Můžete využít služeb Uniqa a jejich výhodné balíčky pojištění, při kterých si jízdu užijete naplno. Nepřetržitá asistenční služba, přistavení náhradního vozu dle potřeby, záměny paliva, to vše zde najdete!

HoppyGo v zahraničí

Slevové akce na HoppyGo jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny HoppyGo slevy na PromoKupon.sk. Pro informace o slevách na HoppyGo v angličtině pokračujte na MaxiCoupon.