HoppyGo slevový kód 500 Kč

HoppyGo slevový kód 500 Kč

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Zadejte do HoppyGo promo kód RC075101 a získejte 500 korun slevu na svou první jízdu. HoppyGo je carsharingová společnost, kde si můžete půjčit vozy od samotných uživatelů, kterých je tam aktuálně přes 40 tisíc. Využijete to hlavně ve velkých městech jako Praha, Brno nebo Ostrava.

Slevový kód na 500 Kč

Získej pětistovku na svou první jízdu s tímto promokódem.

  Platí min. do 19.9.2020

Sleva 500 Kč na registraci

Zaregistruj se a získej slevu na první jízdu.

  Platí min. do 19.9.2020

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na HoppyGo!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Zlevňovač najde slevy za vás!

Rozšíření do Chrome, s kterým máte všechny kupóny a akce na dosah.

HoppyGo - bezpečné sdílení aut

Máte doma auto, které zbytečně stojí v garáži? Proč ho jednoduše někomu nepůjčit a nezískat z toho peníze? Aplikace HoppyGo je přímo pro tohle stvořené. Carsharingová společnost, která nabízí půjčování vozů samotných uživatelů, kterých je již přes 40 tisíc! Obzvlášť ve velkých městech jako Praha, Brno a Ostrava na nich natrefíte nejvíce. 

Cena, která nás nejvíce zajímá

V případě, že si chcete půjčit "sporťák" nebo SUV, tak počítejte s vyšší cenou vozu za půjčení na den. Pokud jste trochu skromnější a využijete náš slevevový kód, tak je půjčení poměrně za dobře nastevené ceny. Výbírejte od Smartů až po BMW. Ceny vozů se pohybují již od 300 Kč nebo luxusní vozy za několik tisíc korun! 

Bezpečnost všude kam se podíváš

Jestli nikomu nikdy nevěříte, tak tady se bát nemusíte. Můžete využít služeb ČSOB a jejich výhodné balíčky pojištění, při kterých si jízdu využijete naplno. Nepřetržitá asistenční služba, přistavení náhradního vozu dle potřeby, záměny paliva, to vše zde najdete!