Antees slevový kód 100 Kč

Antees slevový kód 100 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Antees je společnost nabízející sdílené elektrické skútry pro městskou mobilitu. Jejich služby jsou jednoduché a cenově dostupné, s cenou začínající na 1,25 Kč za minutu. Antees nabízí řadu výhod, včetně bezplatné registrace, odemykání a parkování. Skútry lze nabíjet na všech veřejných dobíjecích stanicích zdarma a uživatelé mohou získat odměnu za připojení skútru na nabíječku.

Pro uživatele, kteří jsou kurýři, Antees nabízí speciální balíčky, které umožňují jezdit za 1,25 Kč za minutu. Pro firmy nabízí dedikované flotily s dlouhodobým pronájmem skútrů, garancí výměny skútru do 24 hodin, ovládáním přes mobilní aplikaci, vlastním brandingem a nabíjením na veřejných dobíjecích stanicích zdarma.

Nyní máme pro vás speciální nabídku! S využitím kódu fCHPoU získáte 100 Kč v kreditech na Antees. Tento kredit můžete využít na své první jízdy. Stačí si stáhnout aplikaci, zaregistrovat se a vyrazit na cestu. Platnost kreditů je jeden měsíc, tak neváhejte a využijte tuto skvělou příležitost!

Promokód na 100 Kč v kreditech

100 Kč v kreditech pro jízdu na elektrických skútrech

   Platí min. do 22.4.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Antees!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii přeprava? Podívejte se také na slevy do HoppyGo, kde vás čeká slevový kód 300 kč. Slevy máme i do Liftago nebo Levná tramvajenka.