Peněžní bonusy 2024

Získejte finanční odměnu čistě za založení účtu

Založte si účet u banky, burzy nebo karetní společnosti a získejte čisté peníze, které si můžete vybrat. Tak fungují všechny tyto nabídky.

Bonus 1000 Kč za založení účtu

*Získejte bonus až 100 €

Získejte 625 Kč při splnění podmínek

Bonus 2200 Kč

Jak získat odměnu 625 Kč za založení účtu u Revolut?

  • Klikněte na tlačítko získat bonus, vyplňte telefonní číslo a registrujte se
  • Přidejte peníze na účet přes bankovní účet nebo bankovní kartu. Převody Apple Pay, Google Pay nebo Revolut se nepočítají
  • Objednejte fyzickou kartu, používat ji můžete ihned
  • Proveďte 3 nákupy v minimální výši 100 Kč (použijte jakoukoli virtuální nebo fyzickou kartu Revolut. Převody, dárkové karty nebo hazardní transakce se nepočítají)
  • Napište nám na [email protected]. Jakmile nám odměna dorazí, 625 Kč z ní vám odešleme

Veškeré kroky musí být splněny do 5.3.2024.

Pro jakýkoliv dotaz při plnění úkolů nám napište na [email protected]

Jak získat odměnu za založení bankovního účtu?

Odměny za založení bankovního účtu mohou být jednoduchou cestou, jak si vydělat nějaké peníze navíc. Vedení účtu bývá obvykle zdarma, takže nic neriskujete. Založíte si jej online, takže neztratíte ani žádný čas chozením na pobočku. Pokud se vám účet nebude líbit, můžete ho pak zrušit. Ale třeba zjistíte, že banka není vůbec špatná a přejdete k ni úplně. V tomto rozhodnutí máte svobodu.

Aktuálně nabízí zajímavé finanční bonusy za založení účtu Raiffeisenbank a mBank. Bonus může být podmíněn aktivním používáním karty nebo účtu po určitou dobu. Zpravidla ale není složité tyto podmínky splnit. Kartu si můžete uložit do Google Pay a na začátku měsíce s ní zaplatit několik menších nákupů a nic dalšího nemusíte řešit.

Jak získat akcie zdarma?

Aktuálně nabízí akcii zdarma burzovní platforma Trading212.