Jarní slevy a výprodeje 2024

Oslavte příchod jara s čerstvě rozkvetlými slevami

Nejčastější jarní (březnové) slevy? Tady se dozvíte, co nejvýhodnější se dá nakoupit v březnu. Nahlédli jsme do statistik slev a máme skvělé zprávy pro všechny milovníky práce na zahrádce a také pro ženy toužící po kráse.

Březen útlum nákupů 

Co se týče slev obecně, březen je spíše měsícem klidu. Obchodníci se připravují po všech těch vánočních a zimních výprodeji na Velikonoce, kde je největší poptávka po jídle a potravin na pečení včetně alkoholu na oslavy. Takže největší zájem je o velikonoční sortiment. Při jarních slevách nejvíce natrefíte na  zlevněné březnové zboží a převážně jde o zahradní nářadí a pomocníky pro pěstování rostlin a o vlasovou kosmetiku.

Slevy na zahradní potřeb

Jaro už bývá v plném proudu a s nimi i jarní slevy na zahradní potřeby. Využijte březnové slevy a nakupte zahradní pomocníky, truhlíky, krumpáče a další zahradní potřeby jako zahradnické nůžky nebo zahradní lopatky,. Najdete také zajímavé slevy na zahradní techniku: sekačky, kultivátory a řetězové pily. Další výprodejové akce se dají čekat až v září, ale slevy už nejsou tak atraktivní jako v březnu. 

Ve slevách se také často objevuje i další nářadí vhodné pro práci na zahradě. Využijte slevy na lopaty, obloukové pilou a další. Ve slevě také jsou květiny, které startují od května i o více jak 50%. 

Elektronika ve slevě

Elektronika je ve slevě vždy a natrefíte každý měsíc v roce na zajímavé březnové slevy na lednice, domácí kino či pračky. E-shopy reagují také na sportovní události jako mistrovství světa v hokeji, liga mistrů a další sportovní události, které sníží cenu televizí. Hoďte nohy na stůl, otevřete pivo a užijte s kamarády u nové televize pořádný fotbal!

Kosmetika v akci

Že je zimní období náročné pro vlasy je snad každé ženě jasné. Vlasům vadí mráz a častější nošení pokrývky hlavy jim nedělá dobře. Produkty na péči o vlasy a pleť tak jsou ve slevě. Nakupujte se slevami vlasovou kosmetiku – šampony, laky na vlasy, barvy a výživu pro vlasy. Obnovte svoji vnější krásu po tuhé zimě. 

Dovolené k moři a auta za zajímavé ceny

Určitě stojí nakupovat dovolené ve First minute, kdy zájezdy mají nižší cenu než v hlavní sezóně. Zájezdy nakoupené ve First Minute vyjdou levněji než při nákupech na poslední chvíli a ještě je velký výběr. Hodně peněz ušetříte také při nákupu nového auta. Vyprodávají se modely z předchozího roku a slevy dosahují desetitisíce, u dražších modelů až statisíce korun. S výraznou slevou se dá pořídit také bazén a chemie na údržbu.