Hurá do školy

Zpátky do školy! Tady najdete zajímavé slevy pro žáky a studenty nastupujících do škol

První školní den se nebezpečně blíží. My vám pomůžeme najít ty nejlepší slevy na školní potřeby.

Back to school

Slevový kód 8% na iPad

Začátek školy je vždy stejně otravný. Rodiče lítají po obchodech, studenti zase hledají výbavu na koleje či byt a také na přednášky. Pokud chcete vše vyřešit "na jeden klik", nakupujte všechno přes e-shopy online a ušetřete svůj čas a peníze. Proto jsme pro vás letos ušetřili trochu času a připravili jsme speciální výběr slev na to nejdůležitější.

ISIC studentské slevy

Starší studenti mohou využít ISIC slevy na nákupy v e-shopech. Ušetřete při nákupu pořádného školního notebooku. Nebo si rovnou kupte Macbook za studentské ceny. Mnoho e-shopů nabízí studentské slevy pro držitele karet ISIC nebo ITIC. Vy tak můžete nastoupit do nového školního roku s mimořádnou slevou třeba na vybrané notebooky s procesory Intel® a Windows 10 od osvědčených značek HP, Dell, Lenovo, ASUS a ACER. Některé e-shopy nabízí možnost sčítat slevy. 

V nabídce studentských slev nechybí ani běžné kalkulačky, batohy nebo sluchátka jako bezdrátové AirPod. E-shopy nabízí studentům speciální slevy, které jsou až o 30 % nižší. Tak už nečekejte, vytáhněte svůj průkaz a zdarma se přihlaste do studentského programu v různých e-shopech. Využijte také nabídku exkluzívních sleva soutěží přímo pro studenty. 

Slevy pro mladší školáky, středoškoláky i vysokoškoláky

Ať už vaše děti nastupují do školy poprvé nebo jste středoškolák hledající slevy na nový telefon či vysokoškolák s vyššími nároky na notebook, tady najdete všechny slevy probíhající pravidelně každý rok. Mladším školákům můžete zpříjemnit pobyt na škole a jednoduše mu nakoupit přes e-shop potřebné školní pomůcky. Středoškoláci si zde najdou svoji slevu na nový telefon, sluchátka či notebook. Jste vysokoškolák a čeká vás boj o přežití u zkoušek a sem tam nějaká ta párty? Mrkněte na náš výběr, určitě tam najdete skvělé slevy.

Studentské slevy na elektroniku

Většina e-shopů požaduje po studentech ISIC, aby mohli uplatnit slevu. Někteří to ale tak nehrotí a stačí využít k nákupu slevové kódy na elektroniku a vy tak nemusíte mít ani ISIC. Využijte naše slevy a slevové kódy a nemusíte být držitelem ISIC karty. Nakupujte ve slevě mobilní telefony Samsung, iPhone a další. Dále vybírejte nové notebooky za skvělé studentské ceny, které vás jistě mile potěší.