Hurá do školy 2024

Zpátky do školy! Tady najdete zajímavé slevy pro žáky a studenty nastupujících do škol

První školní den se nebezpečně blíží. My vám pomůžeme najít ty nejlepší slevy na školní potřeby.

Aktuálně tu nejsou žádné slevy. Sezóna pro Hurá do školy probíhá od 15.8.2024 do 16.9.2024.

Začátek školy je vždy stejně otravný. Rodiče lítají po obchodech, studenti zase hledají výbavu na koleje či byt a také na přednášky. Pokud chcete vše vyřešit "na jeden klik", nakupujte všechno přes e-shopy online a ušetřete svůj čas a peníze. Proto jsme pro vás letos ušetřili trochu času a připravili jsme speciální výběr slev na to nejdůležitější.

ISIC studentské slevy

Starší studenti mohou využít ISIC slevy na nákupy v e-shopech. Ušetřete při nákupu pořádného školního notebooku. Nebo si rovnou kupte Macbook za studentské ceny. Mnoho e-shopů nabízí studentské slevy pro držitele karet ISIC nebo ITIC. Vy tak můžete nastoupit do nového školního roku s mimořádnou slevou třeba na vybrané notebooky s procesory Intel® a Windows 10 od osvědčených značek HP, Dell, Lenovo, ASUS a ACER. Některé e-shopy nabízí možnost sčítat slevy. 

V nabídce studentských slev nechybí ani běžné kalkulačky, batohy nebo sluchátka jako bezdrátové AirPod. E-shopy nabízí studentům speciální slevy, které jsou až o 30 % nižší. Tak už nečekejte, vytáhněte svůj průkaz a zdarma se přihlaste do studentského programu v různých e-shopech. Využijte také nabídku exkluzívních sleva soutěží přímo pro studenty. 

Slevy pro mladší školáky, středoškoláky i vysokoškoláky

Ať už vaše děti nastupují do školy poprvé nebo jste středoškolák hledající slevy na nový telefon či vysokoškolák s vyššími nároky na notebook, tady najdete všechny slevy probíhající pravidelně každý rok. Mladším školákům můžete zpříjemnit pobyt na škole a jednoduše mu nakoupit přes e-shop potřebné školní pomůcky. Středoškoláci si zde najdou svoji slevu na nový telefon, sluchátka či notebook. Jste vysokoškolák a čeká vás boj o přežití u zkoušek a sem tam nějaká ta párty? Mrkněte na náš výběr, určitě tam najdete skvělé slevy.

Studentské slevy na elektroniku

Většina e-shopů požaduje po studentech ISIC, aby mohli uplatnit slevu. Někteří to ale tak nehrotí a stačí využít k nákupu slevové kódy na elektroniku a vy tak nemusíte mít ani ISIC. Využijte naše slevy a slevové kódy a nemusíte být držitelem ISIC karty. Nakupujte ve slevě mobilní telefony Samsung, iPhone a další. Dále vybírejte nové notebooky za skvělé studentské ceny, které vás jistě mile potěší.