Aqualand Moravia slevový kód 500 Kč

Aqualand Moravia slevový kód 500 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Aqualand Moravia je akvapark v obci Pasohlávky u Brna, kde můžete využít náš slevový kód. Jeho kapacita činí 8 000 návštěvníků a vodní plocha má rozlohu přes 3 000 m². Součástí aquaparku je 16 bazénů, 24 tobogánů a skluzavek, 30 typů saun, wellness zóna (římské a sluneční lázně), Hotel Aqualand Inn, restaurace a 7D kino. Aqualand Moravia byl otevřen 1. srpna 2013. Pro termální bazén aquapark využívá geotermální vrt Mušov s teplotou 46 °C. Máme přehled o všech slevových akcích Aqulandu Moravia, stačí si jen vybrat.

Získat 500 Kč přes Skip Pay

Uplatnět kupón ve Skip Pay, zaplaťte jejich kartou a čerpejte bonus kdekoliv*

   Platí pouze do 31.12.2023

Zlevněná vstupenka

Platí pro studenty, seniory a držitele ZPT

   Platí min. do 25.9.2023

Permanentky do Aqualand Moravia

Při nákupu permanentky ušetříte oproti běžné ceně

   Platí min. do 25.9.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Aqualand Moravia!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

* Jak funguje Skip Pay sleva?

Skip Pay je platební metoda, kterou můžete používat v e-shopech i kdekoliv jinde jako je třeba v Aqualandu Moravia. Stačí si založit Skip Pay účet zdarma a nechat si poslat platební kartu. Výhoda je, že za nákupy lze platit až za 50 dní a naprosto bezúročně. Navíc s naším promo kódem získáte bonus 500 Kč za registraci do Skip Pay. Bližší podmínky najdete na stránkách Skip Pay. Kupón nezadáváte na stránky Aqualandu, ale do svého Skip Pay účtu.

Co vše najdete v Aqualand Moravia?

Aqualand Moravia je plný vzrušujících atrakcí, které nabízejí zábavu pro celou rodinu. Po celý rok si můžete užít adrenalinové jízdy jako je Supercrater nebo Kamikadze. Pokud máte rádi spíše klidnější zážitky, vyzkoušejte jízdu na divoké řece nebo si užijte magický průlet skrz Magic hole.

Pro ty, kteří hledají něco skutečně jedinečného, je tu Sky drive, kde budete mít pocit, jako byste se projížděli po obloze. A pro ty nejmenší je tu dětský vodní hrad, kde si mohou užít hodiny a hodiny zábavy. V letních měsících se park rozšiřuje o další venkovní atrakce jako jsou Boomerango a High five. 

0fabefd7ee955eca2916b8f8ceadced2.jpg

Nechte se unést vodními dobrodružstvími a užijte si den plný zábavy a vzrušení v Aqualandu Moravia​. Mimo tyto atrakce můžete navštívit jejich saunový svět či si dopřát masáž přesně podle vašeho gusta. Pokud by vás po zdolání atrakcí honila mlsná, můžete si vychutnat jejich lahodné pokrmy a navštívit tak místní restauraci, dát si pivo na vodním baru nebo přespat v jejich luxusním hotelu a zdržet se více než jeden den. Okolí Pasohlávek si o to přímo říká.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii sport? Podívejte se také na slevy do Husky, kde vás čeká slevový kód 1+1 zdarma. Slevy máme i do ALPINE PRO nebo Top4Running.