Aquapalace Praha sleva 150 Kč

Aquapalace Praha sleva 150 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Hledáte slevy do Aquapalace? Aquapalace Praha je největší aquapark v České republice. Nechte se proto unést na vlně adrenalinu s nejdelším tobogánem v ČR, nebo se uvolněte v luxusních saunách. Nezapomeňte využít slevy a jejich akce. Jejich nabídka akcí je široká, vyberte si proto tu pravou a zažijte nezapomenutelný den plný zábavy a relaxace se svým partnerem, kamarády nebo rovnou celou rodinou. Pokud by vás tyto slevy plně neuspokojily, můžete navštívit zdarma saunový svět Saunia, který se nachází nejen v Praze nebo se podívat na další nabídky na Slevomatu.

Aquaparky na Slevomatu

Podívejte se, kde si můžete užít vodní atrakce se slevou nejen v okolí Prahy.

   Platí min. do 20.7.2024

Sleva 150 Kč u Aquapalace Praha

Nakupte vstupenku online a ušetřete min. 150 Kč u Aquapalace Praha

   Platí min. do 20.7.2024

Promo kód na vstup zdarma do Saunia

Při registraci zadejte tento kód. Dobitím 300 Kč získáte vstup zdarma

   Platí min. do 20.7.2024

Věrnostní program Aquapalace Praha

Dopřejte si výhody díky věrnosti tomuto zábavnému vodnímu světu

   Platí min. do 20.7.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Aquapalace Praha!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Základní informace o Aquapalace Praha

Aquapalace Praha, nacházející se v obchodní zóně Čestlice, je unikátní komplex, který zahrnuje vodní svět, saunový svět, fitness, wellness/spa, rehabilitaci a hotel. Vodní svět, který se rozkládá na ploše 9 150 m², je největším aquaparkem ve střední Evropě a skládá se ze tří paláců nabízejících širokou škálu aktivit pro každého.

aquapalace-praha-sleva-akce.jpgRozsáhlý saunový svět obsahuje 14 různých typů saun a prohříváren, rozdělených na finské sauny, římské lázně a venkovní sauny. Luxusní SPA & Wellness centrum je určeno pro relaxaci a pravidelné kosmetické ošetření, s vysoce kvalifikovaným personálem, který poskytuje služby. Moderní, plně klimatizované dvoupodlažní fitness centrum disponuje rozsáhlou kardiozónou vybavenou oblíbenými a nejnovějšími kardiotrenažéry.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii sport? Podívejte se také na slevy do Top4Running, kde vás čeká letní výprodej se slevami až 80%. Slevy máme i do 11teamsports nebo Gramino.