Saunia první vstup zdarma

Saunia první vstup zdarma

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte první vstup zdarma do poboček Saunia dobitím kreditu minimálně za 300 Kč. Zveme vás k založení věrnostního účtu u Saunia s promo kódem HK5JF9. Promo kód vám poskytujeme na základě akce Pozvěte přítele, čímž podpoříte tvůrce tohoto webu. Saunia provozuje mnoho saunových světů po celé České republice.

Jmenovitě se jedná o šest poboček v Praze, dvě v Brně a Ostravě, jedné v Liberci a další najdete v Karlových Varech, Hradci Králové a dokonce i na Kladně a v Českých Budějovicích. Na Slovensku mají zatím svou jedinou pobočku v Bratislavě. Saunový svět Saunia patří mezi nejlepší wellness centra u nás a pyšní se mnoha spokojenými zákazníky. Staňte se proto jedním z nich a zaregistrujte se s tímto promo kódem ještě dnes. 

Promo kód Saunia

Při registraci zadejte tento kód. Dobitím 300 Kč získáte vstup zdarma

   Platí min. do 3.3.2024

Klikněte zde a zadejte kód

Nezapomeňte dobít 300 Kč na váš Saunia účet

   Platí min. do 3.3.2024

Cashback až 2 500 Kč

Podívejte se, jak získat kredity do saunia zcela zdarma

   Platí pouze do 3.3.2024

Sleva 50 Kč na každý vstup

Využijte výhody díky věrnostní kartě Saunia

   Platí min. do 3.3.2024

Neomezené saunování

Podívejte se, jak se můžete saunovat neomezeně dlouho

   Platí min. do 3.3.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Saunia!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak získám vstup zdarma do Saunia?

Stačí splnit tyto kroky:

 1. Klikněte na tlačítko "Promo kód"
 2. Vyplňte své registrační údaje na stránkách Saunia
 3. Ověřte si váš e-mail a telefonní číslo
 4. Zadejte promo kód HK5JF9 pomocí kterého vás zveme do Saunia (nelze zadat zpětně, pokud už u Saunia máte vytvořený účet).
 5. Dobijte si kredit minimálně ve výši 300 Kč, což vám zajistí zdarma vstup do Saunia.
 6. Nyní si můžete užít svůj první vstup zdarma.

saunia-karta.pngDíky věrnostní kartě získáte také slevu 50 Kč. Jakmile budete mít založený účet, můžete požádat zcela zdarma v kterékoliv pobočce Saunia o vydání fyzické věrnostní karty, kterou pak můžete používat místo vašeho ID. Věrnostní body pak získáváte za každou návštěvu. Pokud chcete ušetřit ještě více, předložte obsluze svou kartu Multisport, díky které ušetříte dalších 170 Kč. 

Jak funguje náš promo kód?

Promo kód HK5JF9 můžete zadat při registraci dobrovolně jako poděkování za to, že jsme vám doporučili slevu na první vstup. My, kteří usilovně pracujeme na obsahu tohoto webu, posléze díky vám získáme také kredity zdarma. Z toho vyplývá, že zadání kódu není podmínkou pro získání prvního vstupu zdarma.

saunia-prvni-vstup-zdarma.pngKde najdu pobočky Saunia?

Saunový svět Saunia v současné době provozuje hned několik poboček v Česku. Jedná se o šest poboček v Praze, dvě v Brně, Ostravě a po jedné v Liberci, Karlových Varech, Hradci Králové, na Kladně a v Českých Budějovicích. Na Slovensku mají zatím svou jedinou pobočku v Bratislavě. 

Co vše můžu v Saunia zažít?

V první řadě nesmíte minout naprostou klasiku této relaxační aktivity. Mezi ně patří Finská sauna, která je tradičním typem sauny. Tyto sauny se vyznačují vysokými teplotami a nízkou vlhkostí vzduchu, což vytváří suché a teplé prostředí pro hloubkové uvolnění a detoxikaci. Teploty v finské sauně se obvykle pohybují mezi 80 a 100°C. 

saunia-black-friday.jpg

Parní sauna, také známá jako parní lázeň, se vyznačuje vysokou vlhkostí vzduchu a nižšími teplotami než Finská sauna. Teploty v parní sauně se obvykle pohybují mezi 40 a 60°C. V parní sauně se voda nalévá na rozžhavený kámen, což vytváří páru a zvyšuje vlhkost vzduchu. 

Pokud se bojíte, že vám sauna neudělá dobře a chcete se pozvolně prohřívat, zavítejte do jejich Solné sauny. Solná sauna působí velmi jemně a ocení ji především nováčci v saunování, a to díky příjemné teplotě okolo 40°C. 

V tomto saunovém světě najdete také Tropickou saunu, ve které na vás čeká podstatně větší vlhkost při nižší teplotě než ve Finské sauně či saunu s parním nárazem, kde se teplota pohybuje okolo 90°C.

vstup-zdarma-saunia.jpgTato varianta sauny je vybavena zařízením, které v pravidelných intervalech polévá rozpálené kameny na kamnech vodou a horký vzduch pak rozfouká po ohřívárně. Každých zhruba 5 minut tak vaše tělo zasáhne intenzivní tepelná vlna, která zvýší vaše vnímání pocitového tepla.

Po pořádném vypocení můžete využít možnost ochlazovacího bazénku, posypat se ledovými krystalky z ledové studny nebo na sebe vylít plný kbelík studené vody, který vám zajistí opravdu intenzivní zážitek. Na některých pobočkách můžete také využít krásný výhled z terasy na přilehlé okolí. V odpoledních hodinách můžete navíc navštívit tématické Saunové ceremoniály. 

Vyhládlo vám, máte sucho v krku a chtěli byste se občerstvit? Žádný problém. Navštivte jejich Osvěžující bar a vyberte si z jejich bohaté nabídky nápojů a chutných pokrmů, jako je pizza, panini či tousty se šunkou a sýrem.

saunia-vstup-zdarma.jpgCo je Saunový ceremoniál?

Saunové ceremoniály jsou tradičním rituálem spojeným s saunováním a získávají na popularitě nejen na severu, ale i v zemích jako Německo, Rakousko a stále více i v České republice a na Slovensku. Saunové centrum Saunia nabízí tuto zážitkovou formu saunování již několik let. Jejich ceremoniály jsou navrženy tak, aby posílily účinky saunování a nabídly návštěvníkům ještě silnější relaxační zážitek.

Průběh saunového ceremoniálu zahrnuje několik kroků, včetně ohřevu sauny, polévání horkých kamenů, aplikaci vonných esencí, peelingu pokožky, a ochlazování se ledovými rituály. Každý ceremoniál má svůj unikátní koncept a může zahrnovat i hudební doprovod nebo zvukové terapie pro dosažení hluboké relaxace. 

Saunové ceremoniály nabízejí kombinaci tepla, vůně, zvuku a tělesných rituálů, které mají pozitivní vliv na tělo i mysl. Každý ceremoniál může mít odlišné zaměření. V Saunia probíhají ceremoniály zpravidla každý den od 17 hodin. Během speciálních akcích i dříve. Stačí sledovat jejich sociální sítě a budete vždy v obraze.

saunia-sleva-promo-kod.jpg

Jaké účinky na zdraví má pobyt v sauně?

Strávený čas v sauně má mnoho účinků na zdraví, které ocení lidé všeho věku.

 • Snižuje stres - Ano, saunování má relaxační účinek, který pomáhá snižovat stres a uvolňovat napětí.
 • Zlepšuje krevní oběh - Teplo v sauně stimuluje krevní oběh, což pomáhá zlepšovat funkci srdce a cév.
 • Uvolňuje svaly - Vysoké teploty a vlhkost při pobytu v sauně pomáhají uvolňovat napjaté svaly a snižovat bolest.
 • Zlepšuje dýchací cesty - Vlhkost při saunování může pomoci uvolnit dýchací cesty a snižovat symptomy alergií nebo astmatu.
 • Podporuje detoxikaci - Sauna podporuje pocení, což umožňuje odplavování toxinů z těla.
 • Zlepšuje imunitu - Pobyt v sauně má prokazatelný pozitivní vliv na imunitní systém, což může pomoci chránit před různými chorobami.
 • Podporuje kvalitu spánku - Saunování v Saunia může pomoci zlepšit kvalitu spánku, protože teplo a vlhkost v sauně pomáhají uklidnit mysl a uvolnit tělo.

 

Saunia na Slovensku

Slevové akce na Saunia jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Saunia slevy na PromoKupon.sk.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii sport? Podívejte se také na slevy do Top4Running, kde vás čeká nejnovější slevy až 80%. Slevy máme i do 11teamsports nebo Hanibal.