Saunia vstup zdarma

Saunia vstup zdarma

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte první vstup zdarma do poboček Saunia dobitím kreditu minimálně za 300 Kč. Zveme vás k založení věrnostního účtu u Saunia s promo kódem HK5JF9. Promo kód vám poskytujeme na základě akce Pozvěte přítele, čímž podpoříte tvůrce tohoto webu. Saunia provozuje mnoho saunových světů po celé České republice.

Jmenovitě se jedná o šest poboček v Praze, dvě v Brně a Ostravě, jedné v Liberci a další najdete v Karlových Varech, Hradci Králové a dokonce i na Kladně a v Českých Budějovicích. Na Slovensku mají zatím svou jedinou pobočku v Bratislavě. Saunový svět Saunia patří mezi nejlepší wellness centra u nás a pyšní se mnoha spokojenými zákazníky. Staňte se proto jedním z nich, zaregistrujte se promo kódem HK5JF9 ještě dnes a nechte se okouzlit jejich saunovým světem.

Klikněte zde a zadejte kód

Nezapomeňte dobít 300 Kč na váš Saunia účet

   Platí min. do 20.7.2024

Promo kód Saunia

Při registraci zadejte tento kód. Dobitím 300 Kč získáte vstup zdarma

   Platí min. do 20.7.2024

Neomezené saunování

Podívejte se, jak se můžete saunovat neomezeně dlouho

   Platí min. do 20.7.2024

Sleva 50 Kč na každý vstup

Využijte výhody díky věrnostní kartě Saunia

   Platí min. do 20.7.2024

Tématické ceremoniály

Podívejte se, jaké ceremoniály si pro vás Saunia nachystala tento měsíc

   Platí min. do 20.7.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Saunia!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak získám vstup zdarma do Saunia?

Nevíte si rady, kam zadat promo kód do Saunia? Stačí splnit tyto kroky:

 1. Klikněte na tlačítko "Promo kód"

 2. Vyplňte své registrační údaje na stránkách Saunia

 3. Ověřte si váš e-mail a telefonní číslo

 4. Zadejte promo kód HK5JF9 pomocí kterého vás zveme do Saunia (nelze zadat zpětně, pokud už u Saunia máte vytvořený účet).

 5. Dobijte si saunia kredit ve výši min. 300 Kč, což vám zajistí vstup do Saunia zcela zdarma.

 6. Nyní si můžete užít svůj první vstup zdarma.

saunia-karta.pngDíky klubové kartě získáte také slevu 50 Kč. Jakmile budete mít založený účet, můžete požádat zcela zdarma v kterékoliv pobočce Saunia o vydání fyzické věrnostní karty, kterou pak můžete používat místo vašeho ID. Věrnostní body pak získáváte za každou návštěvu. Pokud chcete ušetřit ještě více, předložte obsluze svou kartu Multisport, díky které ušetříte dalších 170 Kč. 

Jak funguje promo kód u Saunia?

Promo kód HK5JF9 můžete zadat při registraci dobrovolně jako poděkování za to, že jsme vám doporučili slevu na první vstup. My, kteří usilovně pracujeme na obsahu tohoto webu, posléze díky vám získáme také kredity zdarma. Z toho vyplývá, že zadání kódu není podmínkou pro získání prvního vstupu zdarma.

saunia-prvni-vstup-zdarma.png

Kolik poboček má Saunia?

Saunový svět Saunia v současné době provozuje hned několik poboček v Česku. Jedná se o šest poboček v Praze, dvě v Brně, Ostravě a po jedné v Liberci, Karlových Varech, Hradci Králové, na Kladně a v Českých Budějovicích. Na Slovensku mají zatím svou jedinou pobočku v Bratislavě. 

V Praze najdete pobočky Saunia na místech, jako je Centrum Černý Most, Westfield Chodov, Galerie Harfa a Centrum Krakov, Galerie Butovice či ve VIVO! Hostivař.

Jakou má Saunia otevírací dobu?

Do Saunia můžete přijít každý den během jejich otevírací doby, která je zpravidla od 9:00 do 23:00 hod. Ručník ani prostěradlo si sebou brát nemusíte, vše dostanete na recepci zcela zdarma.

praha-saunia-sleva-promo-akce.png

Co vše můžu zažít v Saunia?

Po převlečení v šatně a krátké sprše, rozhodně nesmíte minout naprostou klasiku této relaxační aktivity. Mezi ně patří Finská sauna, která je tradičním typem sauny. Tyto sauny se vyznačují vysokými teplotami a nízkou vlhkostí vzduchu, což vytváří suché a teplé prostředí pro hloubkové uvolnění a detoxikaci. Teploty v finské sauně se obvykle pohybují mezi 80 a 100°C. 

Jak doporučit Saunia svým přátelům?

Získejte bonus 300 Kč za každého přítele, kterého přivedete! Sdílejte svůj unikátní promo kód. Jakmile se váš přítel zaregistruje s vašim kódem a naúčtuje si kredit ve výši min. 300 Kč, oba získáte 300 Kč na další nákupy. 

saunia-black-friday.jpgParní sauna, také známá jako parní lázeň, se vyznačuje vysokou vlhkostí vzduchu a nižšími teplotami než Finská sauna. Teploty v parní sauně se obvykle pohybují mezi 40 a 60°C. V parní sauně se voda nalévá na rozžhavený kámen, což vytváří páru a zvyšuje vlhkost vzduchu. 

Pokud se bojíte, že vám sauna neudělá dobře a chcete se pozvolně prohřívat, zavítejte do jejich Solné sauny. Solná sauna působí velmi jemně a ocení ji především nováčci v saunování, a to díky příjemné teplotě okolo 40°C. 

V tomto saunovém světě najdete také Tropickou saunu, ve které na vás čeká podstatně větší vlhkost při nižší teplotě než ve Finské sauně či saunu s parním nárazem, kde se teplota pohybuje okolo 90°C.

vstup-zdarma-saunia.jpgTato varianta sauny je vybavena zařízením, které v pravidelných intervalech polévá rozpálené kameny na kamnech vodou a horký vzduch pak rozfouká po ohřívárně. Každých zhruba 5 minut tak vaše tělo zasáhne intenzivní tepelná vlna, která zvýší vaše vnímání pocitového tepla.

Po pořádném vypocení můžete využít možnost ochlazovacího bazénku, posypat se ledovými krystalky z ledové studny nebo na sebe vylít plný kbelík studené vody, který vám zajistí opravdu intenzivní zážitek. Na některých pobočkách můžete také využít krásný výhled z terasy na přilehlé okolí. V odpoledních hodinách můžete navíc navštívit tématické Saunové ceremoniály. 

Vyhládlo vám, máte sucho v krku a chtěli byste se občerstvit? Žádný problém. Navštivte jejich Osvěžující bar a vyberte si z jejich bohaté nabídky nápojů a chutných pokrmů, jako je pizza, panini či tousty se šunkou a sýrem.

saunia-vstup-zdarma.jpgCo je Saunový ceremoniál?

Saunové ceremoniály jsou tradičním rituálem spojeným s saunováním a získávají na popularitě nejen na severu, ale i v zemích jako Německo, Rakousko a stále více i v České republice a na Slovensku. Saunové centrum Saunia nabízí tuto zážitkovou formu saunování již několik let. Jejich ceremoniály jsou navrženy tak, aby posílily účinky saunování a nabídly návštěvníkům ještě silnější relaxační zážitek.

Průběh saunového ceremoniálu zahrnuje několik kroků, včetně ohřevu sauny, polévání horkých kamenů, aplikaci vonných esencí, peelingu pokožky, a ochlazování se ledovými rituály. Každý ceremoniál má svůj unikátní koncept a může zahrnovat i hudební doprovod nebo zvukové terapie pro dosažení hluboké relaxace. 

Saunové ceremoniály nabízejí kombinaci tepla, vůně, zvuku a tělesných rituálů, které mají pozitivní vliv na tělo i mysl. Každý ceremoniál může mít odlišné zaměření. V Saunia probíhají ceremoniály zpravidla každý den od 17 hodin. Během speciálních akcích i dříve. Stačí sledovat jejich sociální sítě a budete vždy v obraze.

saunia-sleva-promo-kod.jpgJaké účinky na zdraví má pobyt v sauně?

Strávený čas v sauně má mnoho účinků na zdraví, které ocení lidé všeho věku.

 • Snižuje stres - Ano, saunování má relaxační účinek, který pomáhá snižovat stres a uvolňovat napětí.

 • Zlepšuje krevní oběh - Teplo v sauně stimuluje krevní oběh, což pomáhá zlepšovat funkci srdce a cév.

 • Uvolňuje svaly - Vysoké teploty a vlhkost při pobytu v sauně pomáhají uvolňovat napjaté svaly a snižovat bolest.

 • Zlepšuje dýchací cesty - Vlhkost při saunování může pomoci uvolnit dýchací cesty a snižovat symptomy alergií nebo astmatu.

 • Podporuje detoxikaci - Sauna podporuje pocení, což umožňuje odplavování toxinů z těla.

 • Zlepšuje imunitu - Pobyt v sauně má prokazatelný pozitivní vliv na imunitní systém, což může pomoci chránit před různými chorobami.

 • Podporuje kvalitu spánku - Saunování v Saunia může pomoci zlepšit kvalitu spánku, protože teplo a vlhkost v sauně pomáhají uklidnit mysl a uvolnit tělo.

Proč se nenosí plavky do sauny?

Do sauny se obvykle nenosí plavky z několika hygienických, zdravotních a tradičních důvodů. Plavky často obsahují chemikálie, jako je chlór z bazénové vody, které se v horkém prostředí sauny mohou uvolňovat do vzduchu. To může být nejen nepříjemné, ale i škodlivé pro dýchací systém. Dále je důležité, aby tělo v sauně bylo rovnoměrně prohříváno a aby se pot mohl efektivně odpařovat. Plavky však mohou tento proces bránit, protože udržují vlhkost těsně při těle a zabraňují správnému odpařování. Toto může snížit celkovou efektivitu saunování a vést k nerovnoměrnému prohřívání těla.

promo-kod-saunia.jpg

Saunování je také vnímáno v mnoha kulturách, zejména ve skandinávských zemích, jako čas pro čistotu a relaxaci, kde je běžné používat saunu nahý. Nahota umožňuje lepší prokrvení pokožky a efektivnější detoxikaci těla prostřednictvím potu. Navíc, plavky mohou být v horkém prostředí sauny nepohodlné, mohou škrtit nebo způsobovat podráždění pokožky. Proto je často doporučováno, pokud je to možné a pohodlné, vstupovat do sauny bez plavek, aby bylo saunování co nejúčinnější a nejpříjemnější.

Kdy nechodit do sauny?

Do sauny byste neměli chodit, pokud trpíte akutními infekcemi, máte horečku, nebo vážné srdcové problémy, jako je nestabilní krevní tlak. Lidé s těžkými dýchacími onemocněními, jako je astma nebo bronchitida, by také měli být opatrní, protože vysoká teplota a pára mohou zhoršit jejich příznaky. Těhotné ženy, zejména v prvním a třetím trimestru, by měly saunování předem konzultovat s lékařem. Sauna není vhodná ani krátce po velkém jídle nebo při dehydrataci a rozhodně byste se jí měli vyhnout, pokud jste pod vlivem alkoholu, což může vést k kolapsu způsobenému nízkým krevním tlakem. V případě jakýchkoliv nejasností nebo nových zdravotních problémů se vždy poraďte s lékařem před plánovanou návštěvou sauny.

saunia-promo-kod.jpgJak dlouho můžu být v sauně?

Při saunování je důležité sledovat správný postup a dbát na své zdraví. Běžně se doporučuje zůstat v sauně 5 až 15 minut. Začátečníci by měli začít s kratšími sezeními, například 5 až 10 minut, a opouštět saunu, pokud cítí nepohodlí nebo závratě. Během návštěvy je možné provádět více cyklů saunování, mezi kterými by měly být pauzy na ochlazení a hydrataci.

Před vstupem do sauny se doporučuje osprchovat a zajistit, že jste dobře hydratovaní. V sauně byste měli sedět nebo ležet tak, aby vám bylo pohodlně, a uvolnit se. Po opuštění sauny je vhodné se osprchovat studenou vodou nebo se projít na čerstvém vzduchu pro ochlazení. Následně je důležité doplnit tekutiny pitím vody nebo bylinného čaje. Po celém procesu je dobré si odpočinout 10 až 20 minut, aby se tělo mohlo plně zotavit. Saunování by mělo být příjemné a bezpečné, vždy respektujte své tělesné limity a v případě zdravotních obav konzultujte účast v sauně s lékařem.

Saunia na Slovensku

Slevové akce na Saunia jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Saunia slevy na PromoKupon.sk.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii sport? Podívejte se také na slevy do Top4Running, kde vás čeká letní výprodej se slevami až 80%. Slevy máme i do 11teamsports nebo Gramino.