Möbelix slevový kód 20%

Möbelix slevový kód 20%

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Využijte slevy a slevové kódy v Möbelix, kde nakoupíte veškerý nábytek do vaší domácnosti. Vyzkoušejte e-shop od Möbelix a vybavte si kuchyň, obývák, ložnici nebo jídelnu podle svých představ. Určitě koukněte na blog, kde se dočtete zajímavosti a tipy o bydlení. K nákupu nezapomeňte využít také dopravy zdarma a výprodeje.

Slevový kód 20%

Platí na sedací soupravy a křesla mimo akce

   Platí pouze do 11.6.2023

Slevový kód 350 Kč

Získáte zcela zdarma ke Kartě výhod!

   Platí min. do 10.6.2023

Slevový kód 150 Kč

Stačí se přihlásit k odběru newsletteru

   Platí min. do 10.6.2023

Karta výhod

Pořiďte si kartu výhod a šetřete na svých nákupech

   Platí min. do 10.6.2023

Zlevněno

Vyberte si svůj nábytek ve slevě

   Platí min. do 10.6.2023

Aktuální slevy

Vyberte si ze slev, které nyní Moebelix nabízí

   Platí min. do 10.6.2023

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 10.6.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Möbelix!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Jaké jsou podmínky uplatnění slevových kódů Möbelix?

Slevové kódy a akce se nevztahují na akční zboží "Z reklamy" a již zlevněné zboží "Výprodej", neplatí na zboží označený jako "Cenový trhák" a na zboží s dodáním zdarma "Online Only"

Jak uplatnit slevový kód Möbelix?

V druhém kroku objednávky najdete textové pole vlevo dole pod fakturačními údaji textové pole "Kód slevy / číslo poukázky", kde vložíte váš slevový kupón a uplatníte. 

Výhodné ceny nábytku Möbelix

Hledáte nábytek? Zkuste Möbelix! Nabídka je opravdu pestrá a vy si tak můžete hravě vybavit obývací pokoj, dětský pokojíček, ložnici, kuchyň nebo jídelnu. Vybírejte ze stovek produktů, ke kterým máte dopravu zdarma. A dále můžete uplatnit slevy a slevové kódy. Využijte akčních nabídek a zaregistrujte se k newsletteru a dozvíte se jako první o nových slevách. A aby jsme nezapomněli v blogu o domácnosti se dočtete velmi zajímavé tipy, jak vybavit domácnost.

Jaké slevové kódy a slevy nabízí Mobelix?

V první řadě můžete vždy využít kupón za odběr newsletteru, ten je aktuálně na 150 Kč ale jeho výše se v budoucnu může změnit. Mobelix dále nabízí slevové kódy na konkrétní zboží, které narozdíl od výše zmíněného mají omezenou dobu platnosti. Mimo to pak můžete využít také akcí jako je Nightshopping nebo různých sezónních výprodejů.

mobelix-sleva

Kde jsou pobočky Möbelix?

Möbelix má v Česku 14 poboček, které se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě a dalších městech. Všechny bývají otevřené každý den od pondělí do neděle. Najdete tam široký výběr sedaček, matrací, skříní a dalšího nábytku. Aktuální otvírací doba je uvedena na stránkách Möbelix.

Pozn.: Oficiální informace o kontaktech na společnost naleznete vždy na stránkách Möbelix.

Möbelix na Slovensku

Slevové akce na Möbelix jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Möbelix slevy na PromoKupon.sk.