Baumax slevový kód 10%

Baumax slevový kód 10%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Využijte slev a výhod v obchodě Baumax, který nabízí vše pro správné kutily a zahrádkáře. Baumax dnes zná už opravdu každý, ale věděli jste, že se dá u něj nakupovat i online? Díky tomu můžete využívat slev a kupónů, které se vám bezesporu vyplatí, a to přímo z pohodlí vašeho domova. Tak už na nic nečekejte a využijte akcí, které vám zde nabízíme. Máme přehled o všech výhodných nabídkách obchodu Baumax, stačí si jen vybrat.

Jarní sleva na tisíce druhů nábytku

Platí nyní v e-shopu

   Platí pouze do 22.5.2024

Extra sleva až 10%

Získáte s Baumax slevovou kartou

   Platí min. do 20.5.2024

Akční nabídka

Přehled produktů v akci

   Platí min. do 20.5.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 20.5.2024

Výprodejová nabídka

Ušetřete ve výprodeji

   Platí min. do 20.5.2024

Aktuální leták

Inspirujte se novinkami ze světa domů a zahrad nebo novými slevami.

   Platí min. do 20.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Baumax!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak použít slevový kód pro Baumax?

Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně slevový kód potvrďte,  pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v konkrétním časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, např. Povinná registrace či odběr newsletteru, abyste mohli využít slevu. Pokud akce nevyžaduje zadání slevového kódu, bude váš nákupní proces o to jednodušší a stačí kliknout na jejich nabídku.

Kliknutím na tlačítko "Přepočítat" se váš slevový kód zaktivuje a sleva se tak odečte z ceny nákupu.

Proč nakupovat v obchodě Baumax?

E-shop Baumax je online hobby market, který nabízí široký sortiment produktů v mnoha kategoriích zahrnujících potřeby pro dům a zahradu. Na své si tu přijdou všichni, kteří se chystají malovat, vybavovat pokoj, rekonstruovat byt či dům, nebo také chtějí pořídit do své zahrady nové květiny či dekoraci. Samozřejmostí je vysoká kvalita prodávaného zboží, které je dodáváno jen od prověřených výrobců. A také vás Baumax jistě zaujme svými výhodnými cenami a akcemi.

baumax-slevovy-kod.jpgCo nabízí věrnostní karta Baumax?

Stálým zákazníkům Baumaxu se bezesporu vyplatí slevová karta, kterou tento obchod nabízí. Jejím zřízením se tak dostanete k zajímavým slevám a můžete tak snadno ušetřit tisíce korun na svých nákupech. Slevy se odvíjí od toho, kolik peněz v součtu za rok utratíte. Může tak dosáhnout na slevy od 2%, které je možné získat pouhým souhlasem k zasílání nabídek emailem, až po slevu 10% při dosažení stanovené roční útraty. Slevy je možné využít pro nezlevněné zboží.