GrowMarket sleva až 60%

GrowMarket sleva až 60%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Potřebujete slevový kód na GrowMarket? Na PromoKupónu jste správně. Tento e-shop nabízí všechno pro milovníky rostlin a bylinek. S vybavením a přípravky od GrowMarketu bude každá vaše rostlina růst mnohem lépe a vaše roustoucí zelenina i vy samotní budete o dost spokojenější. I rostliny mají své potřeby a kromě slunečního svitu, vody a péče jim můžete pomoci i kvalitním hnojivem, které si můžete koupit v tomto obchodě.

Výprodej - slevy až 60%

Podívejte se na výprodejovou nabídku

   Platí min. do 23.2.2024

Výhodné komplety

Nakupte komplety za skvělou cenu

   Platí min. do 23.2.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 23.2.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na GrowMarket!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit slevový kupón pro GrowMarket?

Použití slevového kódu na tomto webu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Přeji si použít slevový kód". Pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu. 

O obchodu GrowMarket

Jestliže sháníte cokoliv pro vaše pěstování rostlin, zeleniny nebo třeba kvalitních bylinek, tak jste tu správně. Můžete si zde také zakoupit ku příkladu květináče, závlahu, substráty, hnojiva, ale také složitější a komplexnější produkty, jako jsou samozavlažovací či hydroponické systémy. S obchodem GrowMarket se zkrátka můžete v pěstitelství plně realizovat a dokopat svou zahradu k naprosté dokonalosti.

Jaké jsou recenze na GrowMarket?

GrowMarket má 324 recenzí na Heurece. 96 % nakupujících tento obchod doporučuje a celkové hodnocení obchodu je 4,9 z 5. Tyto údaje jsou zde aktualizovány každý týden.

Zboží bývá obvykle doručeno do 2,1 dnů. GrowMarket má v Česku 1 poboček, kde si lze objednané zboží vyzvednout.