XM slevový kód 20%

XM slevový kód 20%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

XM.cz je e-shop, kde můžete využít náš slevový kód. Tento obchod je na trhu již od roku 2013 a je známý svou širokou nabídkou elektroniky a prémiovou zákaznickou službou​. V sortimentu naleznete vše od mobilních telefonů a tabletů přes chytré hodinky až po audio vybavení a drony​​. Mají také nabídku pro chytrou domácnost včetně elektroniky a spotřebičů, takže zde můžete najít prakticky cokoli, co by mohlo být vzájemně propojeno​​. Pokud máte na mysli počítače a kancelářské vybavení, XM.cz má i zde širokou škálu produktů, od herních konzol přes stolní počítače až po tiskárny​. Máme přehled o všech jejich akcích, stačí si jen vybrat.

Slevový kód 20%

Platí na příslušenství (ochranná skla, pouzdra, kryty)

   Platí pouze do 30.12.2024

Nejnovější slevy až 70%

Omrkněte, jaké akční výrobky nabízí tento obchod

   Platí min. do 22.4.2024

Výprodej

Nakupte levněji díky výprodeji

   Platí min. do 22.4.2024

Doprava levně

Podívejte se, jak získat dopravu výhodně

   Platí min. do 22.4.2024

Novinky od Xiaomi

Podívejte se, jaké nové zařízení právě vyšly

   Platí min. do 22.4.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na XM!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na XM.cz?

Použití slevového kódu na tomto webu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

xm-xiaomi-slevovy-kod.png

Co víme o XM?

XM.cz je eshop specializovaný na produkty značky Xiaomi, který působí na trhu již od roku 2013. Díky své dlouholeté zkušenosti a hlubokému zaujetí pro tuto značku dokáže nabízet svým zákazníkům unikátní sortiment i služby. Tato firma nevidí produkty Xiaomi jen jako položky v katalogu, ale jako pevnou součást svého života. Nabízí nejen prodej, ale i značkový servis a láskyplnou péči o tyto produkty. Právě díky tomu má eshop XM.cz přesné znalosti o každém modelu až do posledního šroubku a dokáže tedy svým zákazníkům poradit ideálního společníka pro jejich životní styl a potřeby​.

XM.cz byl u zrodu značky Xiaomi i u jejího rozšíření do celého světa. Spolupracuje přímo s čínskými prodejci, a tak má k novinkám nejblíže. Nové produkty Xiaomi servíruje českým zákazníkům často v době, kdy ostatní e-shopy teprve dávají dohromady texty na web. Kromě prodeje provozuje rovněž největší technický web o Xiaomi produktech v ČR a má specializovanou Xiaomi poradnu pro každého. Pokud chcete vstoupit do jedinečného světa Xiaomi a potřebujete po boku někoho, kdo Xiaomi žije, jste na správném místě. Pokud si pospíšíte s objednávkou, váš telefon dorazí již zítra až k vám domů​.

Jaké jsou recenze na XM?

XM má 8245 recenzí na Heurece. 97 % nakupujících tento obchod doporučuje a celkové hodnocení obchodu je 4,8 z 5. Tyto údaje jsou zde aktualizovány každý týden.

Zboží bývá obvykle doručeno do 2,4 dnů. XM má v Česku 1 poboček, kde si lze objednané zboží vyzvednout.