VOYO slevy a kupóny

VOYO slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Navštivte VOYO a sledujte prvních sedm dní zadarmo filmovou a seriálovou tvorbu z celého světa. Jedná se českou placenou VOD službu, poskytující divákům audiovizuální zážitek, jako jsou nejnovejší seriály, filmy a pořady v české lokalizaci.

Tento projekt byl spuštěn již v roce 2011, a to jako bezplatný archiv pořadů z produkce TV Nova a platforma pro živé vysílání původní tvorby a sportovních přenosů. Postupně se však přetvořila na placenou službu po vzoru amerického Netflixu či Disney+. Máme přehled o všech jejich akčních nabídkách, stačí sledovat náš web a dozvíte se vše důležité.

7 dní na zkoušku zdarma

Vyzkoušejte Voyo na 7 dní zdarma. Registraci lze kdykoliv zrušit

   Platí min. do 23.2.2024

Předplatné za 159 Kč

Zaregistrujte se na Voyo a udělejte si hezký večer

   Platí min. do 23.2.2024

Nejnovější filmy a seriály

Registrujte se a podívejte se, co je nového v jejich nabídce

   Platí min. do 23.2.2024

Na co se podívat

Omrkněte tipy na filmy a seriály, na které se můžete podívat

   Platí min. do 23.2.2024

Darujte Voyo předplatné

Udělejte svým blízkým radost a věnujte jim originální dárek

   Platí min. do 23.2.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na VOYO!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na VOYO?

V současné době VOYO žádný slevový kód nenabízí. Pokud by tomu tak ale bylo, postup je naprosto jednoduchý. Na stránce objednávky najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce.

Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v konkrétním časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, např. Povinná registrace na eshopu, abyste mohli využít slevu. Pokud akce nevyžaduje zadání slevového kódu, bude váš nákupní proces o to jednodušší a stačí kliknout na naši nabídku.

Může jít o obrázek 5 lidí a text, kde se píše EXTRAKTORI M DOSTANEME TE DOMÃ. AT JSI KDEKOLIV VOYO ORIGINÁL OD27.RÍJNA 27. RÍJNACo vše můžete sledovat na službě Voyo?

Na streamovací službě Voyo.cz můžete najít rozmanitý výběr obsahu, který zahrnuje české filmy a seriály, vlastní produkci TV Nova, populární reality show, zahraniční seriály a filmy, dětské pořady, sportovní přenosy a zpravodajství. Mezi oblíbené české filmy patří například "Anděl Páně", "Bobule" a "Pelíšky", zatímco v kategorii seriálů dominují například "Ordinace v Růžové zahradě" a "Ulice". Voyo také nabízí zahraniční obsah, jako je například oblíbená Kobra 11, Válka skladů a Kriminálka Las Vegas.

Na jakých zařízeních mohu sledovat Voyo?

Co se týče přístupu, Voyo podporuje sledování na různých zařízeních, včetně webových prohlížečů, mobilních telefonů, tabletů, Chromecastu a chytrých televizí, a umožňuje používat předplatné až na pěti zařízeních, s možností současného přehrávání na dvou z nich. Cena za měsíční předplatné Voyo je 159 Kč.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii internet, volání a tv? Podívejte se také na slevy do Vodafone, kde vás čeká 3,5 gb dat + volání a sms za 327 kč/m. Slevy máme i do Tarifomat nebo Skylink.