VOYO na 7 dní zdarma

VOYO na 7 dní zdarma

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Využijte slevy na VOYO a sledujte prvních sedm dní zadarmo filmovou a seriálovou tvorbu z celého světa. Jedná se českou placenou VOD službu, poskytující divákům audiovizuální zážitek, jako jsou nejnovejší seriály, filmy a pořady v české lokalizaci. Tento projekt byl spuštěn již v roce 2011, a to jako bezplatný archiv pořadů z produkce TV Nova a platforma pro živé vysílání původní tvorby a sportovních přenosů. Postupně se však přetvořila na placenou službu po vzoru americké služby Netflix, SkyShowtime či Disney+. Máme přehled o všech jejich akčních nabídkách, stačí sledovat náš web a dozvíte se vše důležité.

Voyo na 7 dní zdarma

Během týdne zvládneš zkouknout celý Survivor nebo Ružu pre nevestu. To dáš!

   Platí min. do 19.6.2024

Předplatné za 159 Kč

Zaregistrujte se na Voyo a udělejte si hezký večer v pohodlí domova

   Platí min. do 19.6.2024

Nejnovější filmy a seriály

Registrujte se a podívejte se, co je nového v jejich nabídce

   Platí min. do 19.6.2024

Celé filmy na VOYO

Lze sledovat v rámci předplatného nebo na 7 dní zdarma.

   Platí min. do 19.6.2024

Na co se podívat

Omrkněte tipy na filmy a seriály, na které se můžete podívat

   Platí min. do 19.6.2024

Darujte Voyo předplatné

Udělejte svým blízkým radost a věnujte jim originální dárek

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na VOYO!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Předplatné na VOYO: co zahrnuje a kolik stojí?

Předplatné na VOYO nabízí přístup k široké škále obsahu, včetně filmů, seriálů, dokumentů, podobně jako Netflix, SkyShowtime a Disney+.  Uživatelé se mohou těšit na exkluzivní premiéry, originální produkci a obsah z různých žánrů, který je dostupný bez reklam. VOYO často přináší i živé sportovní přenosy, včetně fotbalu, hokeje nebo motorismu. Ceny předplatného se mohou lišit v závislosti na tržišti a nabízeném balíčku, obvykle se pohybují od několika set korun měsíčně. Dostupné jsou různé předplatné plány, včetně měsíčních a ročních možností, které se snaží vyhovět různým potřebám a preferencím uživatelů.

Jak využít slevový kód na VOYO?

V současné době VOYO žádný slevový kód nenabízí. Pokud by tomu tak ale bylo, postup je naprosto jednoduchý. Na stránce objednávky najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně pokračujte v uplatnění a dokončete jej podle pokynů na stránce. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, např. Povinná registrace, abyste mohli využít slevu. Pokud akce nevyžaduje zadání slevového kódu, bude váš nákupní proces o to jednodušší a stačí kliknout na naši nabídku.

voyo-zdarma-sleva.jpgCo vše můžete sledovat na službě Voyo?

Na streamovací službě VOYO můžete najít rozmanitý výběr obsahu, který zahrnuje české filmy a seriály, vlastní produkci TV Nova, populární reality show, zahraniční seriály a filmy, dětské pořady, sportovní přenosy a zpravodajství. Mezi oblíbené české filmy patří například Anděl Páně, Bobule a Pelíšky, zatímco v kategorii seriálů dominují například tituly jako Iveta, Metoda Markovič Hojer, Ordinace v Růžové zahradě a Ulice. Voyo také nabízí zahraniční obsah, jako je například oblíbená Kobra 11, Válka skladů a Kriminálka Las Vegas.

voyo-zdarma-online.jpgNa jakých zařízeních mohu sledovat Voyo?

Co se týče přístupu, VOYO podporuje sledování na různých zařízeních, včetně webových prohlížečů, mobilních telefonů, tabletů, Chromecastu a chytrých televizí, a umožňuje používat předplatné až na pěti zařízeních, s možností současného přehrávání na dvou z nich.

Kolik stojí online platforma Voyo?

Cena služby VOYO se může lišit v závislosti na zemi a typu předplatného. V České republice je cena za měsíční předplatné Voyo obvykle kolem 159 Kč. Tato cena však může být předmětem akčních nabídek nebo speciálních slev. Pro nejaktuálnější informace o cenách a předplatném je nejlepší navštívit oficiální web Voyo.

zdarma-online-voyo.jpg