Disney+ slevový kód 70%

Disney+ slevový kód 70%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte nejvýhodnější předplatné na Disney+ pomocí slevových kódů a výhodných služeb třetích stran. Disney+ je přední světová streamovací služba nabízející širokou škálu filmů, televizních pořadů a dokumentů z mnoha žánrů, zemí a primárně se zaměřuje na distribucí filmů a televizních seriálu známých značek, jako je Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic a samozřejmě nabízí i proslulé Disneyovky. Videotéka Disney+ umožňuje uživatelům sledovat obsah bez reklam kdykoliv a kdekoli s možností stahování pro zhlédnutí offline v místech, kde nemáte internet. Měsíční částka za jeho předplatné však může trápit nejednoho z nás, proto jsme pro vás připravili možnosti, jak na předplatném Disney+ ušetřit.

Nejlevnější předplatné Disney+ aktuálně stojí 239 Kč měsíčně. My vám nabízíme pomocí služby Coosub účet od Disney+ za zhruba 55 Kč, a to navíc s výhodou v podobě přehrávání ve 4k kvalitě. Níže uvedený slevový kód na Coosub vám zajistí dodatečnou 5% slevu navíc.

Disney+ o cca 70% levněji

Na Coosub máte Disney+ za cca 55 Kč + k tomu můžete využít slevový kupón na 5%

   Platí min. do 20.5.2024

Předplatné na 2 měsíce zdarma

Pořiďte si roční předplatné a získáte 12 měsíců za cenu 10

   Platí min. do 20.5.2024

VOYO na 7 dní zdarma

Vyzkoušejte Voyo na 7 dní zdarma. Registraci lze kdykoliv zrušit.

   Platí min. do 20.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Disney+!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak získat levnější předplatné o 5% na Disney+ ?

Pro získání levnějšího předplatného na streamovací službu Disney+ přes Coosub s promo kódem "KUPON", proveďte následující kroky:

  1. Zaregistrujte se na Coosub a přihlaste se.
  2. Vyberte předplatné služby Disney+ a při platbě použijte promo kód "KUPON" pro uplatnění 5% slevy.
  3. Dokončete platbu za službu
  4. Sledujte náš profil o Coosub pro další slevy a nezmeškejte už žádné nové akční nabídky.

Doporučujeme aktivovat vaši slevu na Disney+ co nejdříve, protože tato promo akce může mít omezenou časovou platnost.

disney-promo.jpgJak získat Disney+ zdarma?

Získání Disney+ na 2 měsíce zdarma je podmíněno tím, že si u nich zakoupíte roční předplatné. Následný rozdíl za platbu 2 měsíců vám bude odečten při vyúčtování vašeho předplatného u Disney+. Získat Disney+ zdarma můžete také prostřednictvím speciálních akcí, partnerství nebo nabídek od mobilních, televizních operátorů nebo jiných služeb, které mohou zahrnovat časově omezené zkušební období Disney+. Pro přesné informace je však nejlepší sledovat oficiální webové stránky Disney+ a aktuální promo akce, zejména na sociálních sítích.

Kolik stojí Disney+ bez slevy?

Cena Disney+ se liší v závislosti na zemi, ze které se chcete dívat a zda si zvolíte měsíční nebo roční tarif. Bez zohlednění případných slev nebo speciálních nabídek stojí měsíční předplatné Disney+ 239 Kč. To umožňuje uživatelům streamovat obsah od značek jako je Disney, Pixar, Marvel, Star Wars a obsah televize plné dokumentů - National Geographic.

disney-sleva.jpgPro ty, kteří preferují delší závazek, nabízí Disney+ roční předplatné za 2 390 Kč. Tato jednorázová platba představuje celoroční přístup k široké škále zábavy. Vzhledem k tomu, že roční předplatné je 2 868,00 Kč při měsíčním placení, roční tarif představuje úsporu dvou měsíčních plateb, což může být výhodné pro ty, kteří plánují službu využívat dlouhodobě.

Jaká je historie služby Disney+?

Disney+ bylo spuštěno v listopadu 2019 a je to streamingová služba, která nabízí širokou škálu obsahu od studií Disney, Pixar, Marvel, Star Wars a National Geographic. Služba byla vytvořena jako odpověď na rostoucí poptávku po streamingových službách a nabízí jak klasický obsah, tak nové originální pořady a filmy.

Jaký obsah lze sledovat přes Disney+?

Na Disney+ lze sledovat různorodý obsah včetně filmů, seriálů, dokumentů a exkluzivních originálních pořadů. Patří sem klasické Disney filmy, animáky od studia Pixar, marvelovky, Star Wars a dokumentární pořady od National Geographic. Kromě toho Disney+ pravidelně aktualizuje svůj katalog o nově natočené snímky a exkluzivní originální obsah.

disney-slevovy-kod.jpgK čemu slouží služba Coosub?

Coosub je platforma umožňující uživatelům připojit se k levným sdíleným předplatným služeb jako jsou Disney+, VOYO, SkyShowtime, NetflixSpotify a další. Je zaměřena na snížení nákladů na předplatné poskytováním sdíleného předplatného za dostupnější ceny. Coosub spáruje spolupředplatitele ze stejné země či regionu, aby zajistil co nejpohodlnější zkušenost s cenově výhodným sdíleným předplatným. Platforma také poskytuje online zákaznickou podporu, která pomáhá s dotazy a zajišťuje kvalitní po-prodejní servis.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii streamovací služby? Podívejte se také na slevy do Skylink, kde vás čeká skylink live tv na týden zdarma. Slevy máme i do Coosub nebo VOYO.