SkyShowtime slevový kód 5%

SkyShowtime slevový kód 5%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

SkyShowtime je streamovací služba, kde si filmy, seriály a dokumenty vychutnáte díky slevě přes Coosub. Vstupte proto společně s námi do světa, kde jednotlivé díla vypráví nejen příběh, ale přináší i napětí, akci a momenty překvapení. Exkluzivně nyní můžete využívat SkyShowtime se slevou, která vám přinese při vyúčtování široký úsměv na tváři. Od nejnovějších filmových hitů až po klasiky svého žánru, SkyShowtime nabízí spoustu zajímavého obsahu. Nezapomeňte využít slevový promo kód a vychutnejte si magické světy hollywoodských tvůrců, ve kterých se odreagujete od všedních starostí vašeho běžného dne. Máme přehled o všech nabídkách SkyShowtime, stačí se jen registrovat a službu vyzkoušet.

Promo kód na 5% slevu

S tímto slevovým kódem získáte dodatečnou slevu 5% na SkyShowtime

   Platí min. do 20.5.2024

SkyShowtime jen za cca 70 Kč měsíčně

Sledujte SkyShowtime za nejnižší cenu v rámci Coosub

   Platí min. do 20.5.2024

Odkudkoliv a bez reklam

Exkluzivní seriály a nejnovější filmy jsou jen pár okamžiků od Vás

   Platí min. do 20.5.2024

VOYO na 7 dní zdarma

Vyzkoušejte Voyo na 7 dní zdarma. Registraci lze kdykoliv zrušit.

   Platí min. do 20.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na SkyShowtime!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak získat levnější předplatné o 5% na SkyShowtime?

Pro získání levnějšího předplatného na streamovací službu SkyShowtime přes Coosub s promo kódem "KUPON", proveďte následující:

  1. Zaregistrujte se na Coosub a přihlaste se.
  2. Vyberte předplatné služby SkyShowtime a při platbě použijte promo kód "KUPON" pro uplatnění 5% slevy.
  3. Dokončete platbu za službu
  4. Sledujte náš profil o Coosub pro další slevy a nezmeškejte už žádné nové akční nabídky.

Doporučujeme aktivovat vaši slevu co nejdříve, jelikož tato promo akce má omezenou časovou platnost.

skyshowtime-sleva-akce.png 

Historie platformy SkyShowtime

SkyShowtime je streamovací platforma. Služba, zahájená v evropských zemích, kombinuje videoobsah od služeb Peacock a Paramount+ spolu s produkcí Sky Studios. Oficiálně byla spuštěna 20. září 2022 v severských zemích a postupně se rozšířila do dalších evropských států. Historie SkyShowtime započala 18. srpna 2021, kdy byl ohlášen plán na spuštění nové služby. Služba nabízí širokou škálu obsahu, včetně seriálů a filmů od Paramount Pictures, Universal Pictures a dalších. Mezi významné tituly patří Law & Order, Yellowstone, Tulsa King a filmy jako Oppenheimer, Top Gun: Maverick nebo Jurassic World. Kromě toho SkyShowtime nabízí i původní evropskou produkci.

coosub-slevovy-kod-akce-predplatne.png

K čemu slouží služba Coosub?

Coosub je platforma umožňující uživatelům připojit se k levným sdíleným předplatným služeb jako jsou SkyShowtime, Netflix, Spotify a další. Je zaměřena na snížení nákladů na předplatné poskytováním sdíleného předplatného za dostupnější ceny. Coosub spáruje spolupředplatitele ze stejné země či regionu, aby zajistil co nejpohodlnější zkušenost s cenově výhodným sdíleným předplatným. Platforma také poskytuje online zákaznickou podporu, která pomáhá s dotazy a zajišťuje kvalitní po-prodejní servis.

SkyShowtime na Slovensku

Slevové akce na SkyShowtime jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny SkyShowtime slevy na PromoKupon.sk.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii streamovací služby? Podívejte se také na slevy do Skylink, kde vás čeká skylink live tv na týden zdarma. Slevy máme i do Coosub nebo VOYO.