Štosuj slevy a kupóny

Štosuj slevy a kupóny

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Investujte pravidelně do Bitcoinu díky službě Štosuj.cz. Vychytejte slevy na Bitcoin díky limitním objednávkám nebo prostě nakupujte jen pravidelně. Jednoduše si spočítejte v DCA kalkulačce, kolik můžete pravidelným nákupem Bitcoinu vydělat. Služba je díky jednoduchému nastavení vhodná pro naprosté začátečníky i pokročilé.

Založit účet

Během chvíle máte hotovo a můžete začít investovat

   Platí min. do 5.6.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Štosuj!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Jak založit účet u Štosuj.cz?

Jedná se o naprosto jednoduchý proces. Stačí kliknout na odkaz výše, zadat váš e-mail, zvolit si heslo a souhlasit s podmínkami. Následně vám přijde na e-mail potvrzení, po kterém již máte přístup k účtu. V dalším kroku si zvolíte s kterou burzou či směnárnou váš účet propojíte. Pro propojení stačí následovat návod.

stosuj-promo-kod

Proč zvolit DCA strategii, kterou Štosuj.cz nabízí?

DCA (Dollar-Cost Averaging) je investiční strategie, která umožňuje investorům investovat do finančních trhů postupně a průběžně, a tím minimalizovat vliv krátkodobé volatility trhů na výsledný výnos.

Funguje to tak, že investor si vybere určitý finanční produkt, do kterého bude investovat (například akcie, fondy či ETF). Následně určí konkrétní částku, kterou bude investovat, a časový interval, v jakém bude tyto investice provádět. Může jít například o investování každý měsíc nebo každý týden.

Díky této strategii investor nakupuje aktivum za stálou částku v průběhu času, a tedy za různých cen. Pokud cena aktivu klesne, investuje se do něj více peněz, pokud cena stoupne, investuje se méně. Díky tomu lze dosáhnout průměrné ceny aktivu, která je pro investora výhodná.

DCA je často doporučováno pro investice do akcií, protože ty mají tendenci být velmi volatilní a cena se může velmi rychle změnit. Tato strategie umožňuje investorům investovat do akcií i v době vysoké volatility a minimalizovat riziko nákupu v době, kdy jsou ceny na vrcholu.

Je třeba však mít na paměti, že DCA není zaručená způsob, jak maximalizovat výnosy. Výnosy se mohou lišit v závislosti na cenách aktivu v daném období a na celkovém vývoji trhu. Nicméně tato strategie může být užitečná pro investory, kteří chtějí minimalizovat krátkodobou volatilitu a investovat průběžně do aktiv, která se jim líbí a věří v jejich dlouhodobý potenciál růstu.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii finance? Podívejte se také na slevy do Raiffeisenbank, kde vás čeká bonus 3000 kč za založení účtu chytrý. Slevy máme i do AXA nebo Skip Pay.