Štosuj slevy a kupóny

Štosuj slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Investujte pravidelně do Bitcoinu díky službě Štosuj.cz. Vychytejte slevy na Bitcoin díky limitním objednávkám nebo prostě nakupujte jen pravidelně. Jednoduše si spočítejte v DCA kalkulačce, kolik můžete pravidelným nákupem Bitcoinu vydělat. Služba je díky jednoduchému nastavení vhodná pro naprosté začátečníky i pokročilé. Investujte ještě dnes a vydělejte si na své vysněné Lambo (nebo Teslu s naší slevou).

Aktuální slevy

Aktuální výhodné podmínky zde

   Platí min. do 20.5.2024

Základní předplatné zdarma

Již s FREE předplatným se dá fungovat a zjednoduší vám to investování do krypta

   Platí min. do 20.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Štosuj!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Co potřebuji k účtu na Štosuj.cz?

Účet na Štosuj vám umožní investovat bez starostí pomocí jednoduše nastavených strategií. Sám o sobě ale Štosuj není burza ani směnárna. Musíte jej napojit na existující účet na Coinmate, Binance nebo jednu z dalších podporovaných burz. Výhodou Coinmate je, že i v roce 2023 je to jediná burza, kde se dá investovat i v českých korunách, takže ušetříte na poplatcích za konverzi. Svůj účet na burze pak jednoduše propojíte s účtem na Štosuj přes API token. Ten funguje podobně jako kdybyste jim předali login z heslem, ale s tím rozdílem, že je to bezpečné, protože mají oprávnění pouze provádět nákupy, ale nikoliv už výběry. Nezapomínejte si ale svůj burzovní účet pravidelně vybírat a ukládat si kryptoměny do své bezpečné peněženky jako je třeba Trezor.

Je to pro vás stále moc složité? Vyzkoušejte účet na Obchodování.com, kde nakoupíte Bitcoin absolutně bez starostí a služba ho uloží na Trezor za vás.

Jak založit účet u Štosuj?

Jedná se o naprosto jednoduchý proces. Stačí kliknout na odkaz výše, zadat váš e-mail, zvolit si heslo a souhlasit s podmínkami. Následně vám přijde na e-mail potvrzení, po kterém již máte přístup k účtu. V dalším kroku si zvolíte s kterou burzou či směnárnou váš účet propojíte. Pro propojení stačí následovat návod.

stosuj-promo-kod

Proč zvolit DCA strategii, kterou Štosuj.cz nabízí?

DCA (Dollar-Cost Averaging) je investiční strategie, která umožňuje investorům investovat do finančních trhů postupně a průběžně, a tím minimalizovat vliv krátkodobé volatility trhů na výsledný výnos.

Funguje to tak, že investor si vybere určitý finanční produkt, do kterého bude investovat (například akcie, fondy či ETF). Následně určí konkrétní částku, kterou bude investovat, a časový interval, v jakém bude tyto investice provádět. Může jít například o investování každý měsíc nebo každý týden.

Díky této strategii investor nakupuje aktivum za stálou částku v průběhu času, a tedy za různých cen. Pokud cena aktivu klesne, investuje se do něj více peněz, pokud cena stoupne, investuje se méně. Díky tomu lze dosáhnout průměrné ceny aktivu, která je pro investora výhodná.

DCA je často doporučováno pro investice do akcií, protože ty mají tendenci být velmi volatilní a cena se může velmi rychle změnit. Tato strategie umožňuje investorům investovat do akcií i v době vysoké volatility a minimalizovat riziko nákupu v době, kdy jsou ceny na vrcholu.

Je třeba však mít na paměti, že DCA není zaručená způsob, jak maximalizovat výnosy. Výnosy se mohou lišit v závislosti na cenách aktivu v daném období a na celkovém vývoji trhu. Nicméně tato strategie může být užitečná pro investory, kteří chtějí minimalizovat krátkodobou volatilitu a investovat průběžně do aktiv, která se jim líbí a věří v jejich dlouhodobý potenciál růstu.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii investiční platformy? Podívejte se také na slevy do Vintero, kde vás čeká vip balíček výhodně. Slevy máme i do HodlBot nebo Obchodování.com.