HodlBot slevový kód 50%

HodlBot slevový kód 50%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Investujte přes HodlBot a získejte 50% slevu na předplatném s promo kódem PROMOKUPON pro kryptoměnového bota. Ten vám může vydělat více, než kdybyste kryptoměnu jen drželi. Má pevně určenou strategii a je jednoduché jej nastavit.

Promo kód 50%

Získejte dvojnásobnou délku předplatného za stejnou cenu

   Platí min. do 22.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na HodlBot!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Pokud dlouhodobě věříš Bitcoinu a jsi takzvaný “Hodler,” tak by ti určitě neměla uniknout možnost ke zhodnocení tvého Bitcoinu pomocí systému Hodlbota, který dokáže z cenové volatility množit další Bitcoiny (respk. Satoshi).

Jednoduše si s tímto pormo kódém vyzkoušíš vše zdarma na 1. měsíc a na následujících 5 měsíců budeš palatit jen polovinu standartní ceny (50% sleva).

K tomu získáš možnost zdarma konzultace ohledně funkce a nastavení vašeho portfolia, případně vysvětlení celého systému a vzniku zisku.

Začni ještě dnes a využijte jakýkoliv cenový pohyb pro tvůj výdělek!

Proč vlastnit Bitcoin?

1. Jeho nezávislost na státních orgánech a bankách. Bitcoin je decentralizovaná digitální měna, která umožňuje přímé platby bez nutnosti prostředníka a bez nutnosti uvádět osobní údaje.

2. Celkové množství Bitcoinu, který bude kdy existovat, je limitováno na 21 milionů. To znamená, že Bitcoin je už jen z principu stále lukrativnější pro investory a Hodlery, viz růst jeho ceny v dlouhodobém horizontu.

Jak HodlBot funguje?

Hodlbot funguje na systému obchodování s předem deklarovanými podmínkami, které se nastaví individuálně s pomocí kalkulátoru. .

Vaše kryptoměny neopustí váš účet a drtivá většina je stejně uložena v bezpečí na trezoru. Hodlbot se připojí pomocí API klíčů na váš účet na burze, kde je jen minimální část kapitálu.

V API klíči povolíte zadávání obchodů do spotového trhu. Smazáním API klíče okamžitě Hodlbota vypnete a bot ztratí připojení, tzn. máte jako klient možnost vždy a okamžitě na cokoliv zareagovat. Hodlbot neobchoduje na páku ani neobchoduje žádné deriváty (CFD).

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii investiční platformy? Podívejte se také na slevy do Vintero, kde vás čeká vip balíček výhodně. Slevy máme i do Obchodování.com nebo Portu.