Sportisimo slevy a kupóny

Sportisimo slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Využijte slevové kódy a slevy v e-shopu Sportisimo. Nakupujte sportovní oblečení, obuv nebo výbavu na sporty jako cyklistika, běžecké a sjezdové lyžování, hokej nebo běh. Vybírejte ze značek Adidas, Nike, Puma a další. K tomu všemu využijte dopravy zdarma.

Získat až 2700 Kč přes Skip Pay

Uplatnět kupón ve Skip Pay, zaplaťte jejich kartou a čerpejte bonus v e-shopech*

   Platí min. do 23.7.2024

Výprodej na Sportisimo

V této kategorii nakoupíte za zlomek původní ceny

   Platí min. do 23.7.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Sportisimo!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

* Jak funguje Skip Pay sleva?

Skip Pay je platební metoda, kterou můžete používat v e-shopech i kamenných prodejnách jako je třeba Sportisimo. Stačí si založit Skip Pay účet zdarma a nechat si poslat platební kartu. Výhoda je, že za nákupy lze platit až po doručení zboží a bezúročně. Navíc s naším promo kódem získáte bonus 500 Kč za registraci do Skip Pay. Bližší podmínky najdete na stránkách Skip Pay. Kupón nezadáváte na stránky Sportisimo.cz, ale do svého Skip Pay účtu.

Jak uplatnit slevový kód?

V třetím kroku Objednávka musíte najít dole pod výběrem platby pole pro slevový kód. Zde vypíšete váš slevový kupón a potvrdíte. 

Sportisimo je pro každého sportovce

A proč právě nakupovat tady? Třeba síť prodejen je u nás v ČR poměrně rozsáhlá. Akce jsou zde pravidelné a můžete dosáhnout slevý až -80%. K tomu můžete využít dopravy zdarma nebo slevových kódů. Dále čerpejte veškerých výhod jako člen klubu nebo se zaregistrujte k newsletteru, kde vám budou chodit pravidelné akce. 

Registrujte se a získejte veškeré výhody 

Staňte se z jedním členů klubu Sportisimo, díky kterému můžete čerpat výhody. Automaticky získáte lepší ceny na váš nákup. Získáte dále přednostní nákupy ve výprodejích, DNY KLUBU SPORTISIMO nebo zvýhodněné vstupy na sportovní události a akce. Chcete se stát členem klubu? Vyberte si nahoře položku Chci se stát členem.

Jaké jsou recenze na Sportisimo?

Sportisimo má 71784 recenzí na Heurece. 95 % nakupujících tento obchod doporučuje a celkové hodnocení obchodu je 4,7 z 5. Tyto údaje jsou zde aktualizovány každý týden.

Zboží bývá obvykle doručeno do 2,5 dnů. Sportisimo má v Česku 105 poboček, kde si lze objednané zboží vyzvednout.

Sportisimo v zahraničí

Slevové akce na Sportisimo jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Sportisimo slevy na PromoKupon.sk. Během dovolené na Jadranu také nepřijdete zkrátka, Sportisimo působí i v Chorvatsku a slevy najdete na PromoKupon.hr. Sportisimo působí i v Maďarsku a dostupné slevy najdete na PromoKupon.hu.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii sport? Podívejte se také na slevy do Top4Running, kde vás čeká letní výprodej se slevami až 80%. Slevy máme i do 11teamsports nebo Gramino.