Adidas slevový kód 10%

Adidas slevový kód 10%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Kupujete pánskou nebo dámskou módu značky Adidas? Využijte slevy a slevové kódy při nákupu v e-shopu Adidas. Najdete zde i dětské oblečení a obuv, které potěší vaše ratolesti. K nákupu nezapomeňte využít dopravy zdarma.  Využijte také bezplatného vrácení zboží a dalších akcí jako outlet pro muže i ženy. Máme přehled o všech slevách na značku Adidas, stačí si jen vybrat tu nejvhodnější pro váš nákup.

Slevový kód 10%

Klikněte a přihlaste se dole na stránce k newsletteru, kód vám přijde na e-mail

   Platí min. do 19.6.2024

Outlet ženy - slevy až 50%

Nakupujte ve výprodeji dámskou módu

   Platí min. do 19.6.2024

Outlet muži - slevy až 50%

Využijte slevy a ušetřete na pánské módě

   Platí min. do 19.6.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma při nákupu nad 1300 Kč

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Adidas!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód Adidas?

Použití slevového kódu na značku Adidas je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón“ či obdobný text. Pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. V některých případech stačí kliknout pouze na náš odkaz a sleva bude automaticky uplatněna. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

adidas-slevovy-kod-akce.jpgVyužijte akce a slevové kódy na Adidas

Taky milujete módu Adidas? Adidas už má za sebou globální úspěchy a u nás je taky velice oblíbený. Nyní můžete nakupovat přímo v e-shopu Adidas, kde můžete uplatnit slevy a slevové kódy k vašemu nákupu. Pokud se přihlásíte k newsletteru, získáte jako první informace o novinkách a slevách.

Módní značka Adidas a její historie

V roce 1924 založili v Německu bratři Dasslerovi značku Gebrüder Dassler Schuhfabrik, která si získala už tenkrát velký podíl na domácím trhu. Poté se však každý z nich vydal svojí cestou a v roce 1948 založil Adolf Dassler značku Adidas. Slovo Adidas je tedy spojením začátečních písmen jeho jména a příjmení. Dnes je tato značka celosvětově známou a stala se doslova ikonou mezi sportovními boty. Dále Adidas vyrábí sportovní oblečení a pomůcky.

sleva-adidas.jpgJak kontaktovat Adidas?

Pokud si s čímkoliv nevíte rady, zkuste si pročíst informace na této stránce, kde jistě naleznete odpověď na vaši otázku, nebo kontaktujte Adidas pomocí chatu přímo na jejich stránce.

Adidas na Slovensku

Slevové akce na Adidas jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Adidas slevy na PromoKupon.sk.