Sexíček shop slevový kód 10%

Sexíček shop slevový kód 10%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Sexíček shop se zabývá prodejem erotickým pomůcek a můžete zde nakupovat také ve slevě. Nabídka je opravdu pestrá, můžete nakupovat vibrátory, vajíčka, dilda, anální pomůcky, spodní prádlo, nafukovací panny, umělé vagíny a mnoho dalšího. Odhoďte zábrany a nechte svoji fantazii, ať ovládne vaše tělo. S erotickými pomůckami z Shopu Sexíček dosáhnete vrcholu.

Slevový kód 10%

Využijte slevový kód na vše

   Platí min. do 23.7.2024

Sleva až 35%

Vášnivá sleva pro vášnivé milence

   Platí min. do 23.7.2024

Doprava zdarma

Platí při nákupu nad 1500 Kč

   Platí min. do 23.7.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Sexíček shop!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit slevový kód Sexíček shop?

V druhém kroku objednávky musíte najít textové pole, do kterého vložíte váš slevový kód. Je hned pod fakturačními údaji. 

Neodolatelné erotické hračky

Sexíček shop nabízí opravdu velké spektrum erotických hraček, u kterých se meze snad ani nekladou. Můžete nakupovat vibrátory, vajíčka, dilda, anální pomůcky, umělé vagíny, lubrikační gely, kondomy a další. K nákupu můžete využít slevový kód nebo dopravu zdarma. A bát se nemusíte, firma je totiž zcela diskrétní a zvenku balíčku nepůjde poznat, co jste si objednali. 

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii zdraví? Podívejte se také na slevy do Dr. Max, kde vás čeká sleva až 50% s kartou výhod. Slevy máme i do Grizly nebo Canatura.