Erotic City slevový kód 100 Kč

Erotic City slevový kód 100 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevy a kupóny do obchodu Erotic City ve spolupráci s Wolt. Díky nepřehlédnutelným kamenným prodejnám se stal Erotic City nejznámnějším sexshopem v Česku. Nakoupíte zde erotické pomůcky všeho druhu, od duálních vibrátorů až po anální kolík.

První slevový kód platí do obchodů Erotic CIty, které poskytují rozvoz přes Wolt nejen v Praze a v Brně. Stačí se zaregistrovat na Woltu a využít náš promo kód. Zboží vám bude diskrétně dovezeno jen do několika desítek minut od objednání.

Erotic City rozvoz se 100 Kč slevou

Objednejte s tímto kódem z Erotic City přes Wolt a ušetřete 2 x 50 Kč

   Platí min. do 20.5.2024

Slevový kód 5% na Růžový slon

Vybavte se hračkami se slevou. Platí na produkty na podstránce TOP 100

   Platí min. do 20.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Erotic City!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak si objednat produkty Erotic City přes Wolt?

Objednat si zboží z Erotic City se slevou přes Wolt je dnes naprosto jednoduché. Stačí se přihlásit do svého Wolt účtu a uprostřed webové stránky či v mobilní aplikaci kliknut na "Vyhledávání" zadat do vyhledávání jednoduchou část názvu, v tomto případě "Erotic". Prodejny Erotic City se vám zobrazí mezi prvními výsledky a vy se po kliknutí na jejich profil budete moci směle pustit do nakupování sexuálních pomůcek. Díky našemu webu zde pořídíte veškeré zboží levněji. Stačí zadat naše promo kódy po kliknutí na váš profil. viz obrázek.

wolt-kodd.png

Jaké zboží nabízí Erotic City přes Wolt?

V sítích prodejen Erotic CIty můžete díky rozvozu Woltu zakoupit produkty jako jsou masturbátory, feromony, tématické oblečky všeho druhu, masážní strojky, duální vibrátory či krém na oddálení ejakulace. V tomto sexshopu také nechybí produkty značky Proerecta nebo Zerex pro posílení erekce.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii sexshopy? Podívejte se také na slevy do Růžový slon, kde vás čeká slevový kód až 150 kč. Slevy máme i do Sexíček shop nebo Sexshop.cz.