Plazma Plus odměna 3 600 Kč

Plazma Plus odměna 3 600 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Zaregistrujte se u Plazma Plus s promo kupónem a získejte odměnu více než 3 600 Kč. V dárcovském centru Plasma Plus obdržíte za provedené odběry finanční náhradu 1 600 Kč měsíčně. Společně s bonusem 2 000 Kč za přivedení nového dárce si můžete přijít na odměnu více než 3 600 Kč. Další odměny, zejména různé vouchery do obchodů, můžete získat díky jejich bohatému věrnostnímu programu. Během roku Plazma Plus pořádá různé soutěže a další akce, o kterých máme přehled. Navštivte proto jejich dárcovské centrum a udělejte dobrý skutek pro nemocné lidi ještě dnes.

Odměna 2 000 Kč

Stačí se zaregistrovat, pozvat kamaráda a chodit darovat

   Platí min. do 20.6.2024

Odměna 900 Kč

Stačí chodit na odběr co 14 dní a peníze budou vaše

   Platí min. do 20.6.2024

Věrnostní program

Podívejte se, jaké odměny získáte za darování plasmy

   Platí min. do 20.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Plazma Plus!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Kde najdu pobočky Plazma Plus?

Plazma Plus byla založena v roce 2021 týmem profesionálních odborníků v oboru. Od té doby provozuje hned několik dárcovských center v ČR. Jmenovitě ve Zlíně, Vyškově, Znojmě, ale také v Přerově a Písku. Navštivte proto jejich dárcovské centrum a přivydělejte si k vaši měsíční výplatě vykonáním dobrého skutku, mezi něž darování plazmy rozhodně patří.

plazma-penize-odmena.pngCo je to krevní plasma?

Krevní plasma je žlutá tekutina, která tvoří přibližně 55% celkového objemu krve. Je tvořena vodou (přibližně z 90 %), soli a enzymy a obsahuje mnoho důležitých komponentů, včetně různých typů proteinů. Plasma je životně důležitá složka krve, která obsahuje protilátky potřebné pro boj proti infekcím a pro správnou funkci těla. Proto je nesmírně důležitá a její darování pomůže spoustě lidem.

Jak probíhá darování krevní plasmy?

Plasma se z krve získává metodou zvanou plazmaferéza. Je to způsob odběru, kdy se z krve separuje pouze krevní plasma a ostatní složky krve se vrací zpátky do těla. Celá procedura probíhá v jednorázovém, sterilním, uzavřeném systému.

Samotný odběr trvá mezi 30 až 60 minutami a na jeho konci je odebraných 500–900 ml plasmy. Toto rozpětí vždy závisí na tom, jestli jde o první nebo opakovaný odběr a také na hmotnosti dárce. Plasma se v lidském těle obnoví do 48 hodin a odběr můžete bezpečně opakovat každých 14 dní. O hladký průběh se postará profesionální tým Cara Plasma, který vám ochotně zodpoví jakýkoliv dotaz ohledně odběru.

plazma-plus-odmena.jpg

K čemu se používá krevní plasma?

Moderní medicína považuje krevní plazmu za klíčovou složku mnoha léků, které jsou zásadní pro záchranu lidských životů. Mezi tyto léky patří ty, které poskytují pomoc osobám s narušenou srážlivostí krve, oslabeným imunitním systémem nebo ty, které bojují s rakovinou.

Kromě toho hraje plazma významnou roli při léčení popálenin, traumat a nepříjemných situací s velkými ztrátami krve. Krevní plasmu můžete najít v lécích jako jsou Albumin, Haemoctin, Zutectra, Pentaglobin, Haemonine či v Tkáňových lepidlech.

Udělejte proto dobrý skutek ještě dnes, zaregistrujte se získejte celkovou odměnu až 3 600 Kč.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii lékárny? Podívejte se také na slevy do Dr. Max, kde vás čeká slevový kód 150 kč. Slevy máme i do BENU nebo Chytrá lékárna.