Philips slevový kód 10%

Philips slevový kód 10%

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Nakupujte elektroniku ve Philips, kde můžete uplatnit slevy a slevové kódy. Vybírejte ze stovek produktů jako osvětlení, vysavače, žehlení, produkty osobní péče nebo televizory a audio. Nákup přímo od Phillips má mnoho výhod jako dopravu zcela zdarma a v případě, že se přihlásíte k odběru novinek, dostanete také slevový kód na váš první nákup.

Slevový kód 10%

Využijte slevový kód, který platí úplně na všechno

   Platí pouze do 31.12.2022

Sleva až 35%

Využijte akčních cen v outletu a ušetřete na svém nákupu

   Platí min. do 10.12.2022

Doprava zdarma

Využijte dopravy zdarma po celém Česku

   Platí min. do 10.12.2022

Slevový kód 10% - newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu

   Platí min. do 10.12.2022

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Philips!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Jak uplatnit Philips slevový kód?

Stačí v košíku vlevo vedle seznamu vašeho zboží kliknout na ikonku "+" a do pole, které se vám následně zobrazí vložit váš slevový kód, který potvrdíte kliknutím na použít.

philips-slevovy-kod

Jaké slevy a slevové kódy nabízí Philips?

Tento prodejce elektroniky je ve svých slevách opravdu štědrý. Při vašich nákupech máte k dispozici jednak slevový kód za odběru newsletteru, ale často také další kupóny, které dosahují i 20%, takže na svých nákupech opravdu ušetříte. Další velkou výhodou při nákupu u Philips je právě doprava zdarma, kterou dostanete k nákupu jakéhokoliv produktu z nabídky.

philips-sleva

Jakou elektroniku nabízí Phillips?

Kdo by neznal značku Phillips! Od televizí po produkty osobní péče v podobě holících strojků. Nakupujte kvalitní elektroniku Phillips a vybírejte ze stovek produktů této značky. Zboží navíc můžete do 30 dnů vrátit, a s reklamací nebo jakýmikoliv dalšími požadavky vám pomůže zákaznická podpora, která funguje 7 dní v týdnu. Při svých nákupech pak určitě využijte slevové kódy nebo dopravu zdarma, která se vztahuje na veškeré zboží.

Philips v zahraničí

Slevové akce na Philips jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Philips slevy na PromoKupon.sk.