Orsay slevový kód 10%

Orsay slevový kód 10%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Hledáte slevy na Orsay? Tento e-shop byl akvizován pod ABOUT YOU, kde najdete veškerý sortiment, který jste dříve nakoupili na Orsay. Využijte akce a slevové kódy na kvalitní oblečení. Vyberte si krásné halenky, džíny, legíny, svetry nebo šaty. Dále můžete vybírat ze sukní, bund a kabátů. Nechte se okouzlit nejnovější kolekci oblečení a uplatněte slevy. 

Slevový kód 10%

Využijte exkluzivní kupón na ABOUT YOU, pod který přešel dřívější eshop Orsay

   Platí min. do 9.12.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Orsay!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jaké jsou podmínky pro použití slevových kódů Orsay?

Některé akce se nemusí vztahovat na nákup zlevněného zboží, Special price a dárkových karet. Nelze spojovat s jinými akcemi. Nabídka nelze kombinovat s jinými akcemi. V případě akce pro nové ČLENKY KLUBU: do nákupního košíku vložte klubovou kartu a akční kód.

Jak využít Orsay slevový kód?

V 3. kroku objednávky "Odeslat objednávku" klikněte dole pod cenou na text "slevy a propagační akce" a následně se vám rozbalí textové pole, do kterého vložíte váš slevový kód.

Proč nakupovat na Orsay?

Orsay je mladá módní značka, která zaručuje kvalitu a cenově dostupné oblečení. Koncept outfitů je jedinečný a okouzlí každou ženu nebo dívku. Síť kamenných obchodů dosahuje čísla 680 v různých koutech Evropy. Nezapomeňte využít k nákupu naše slevové kódy, dopravu zdarma nebo slevové akce. 

Jak kontaktovat Orsay?

Potřebujete se poradit nebo vyřídit reklamaci? Je několik způsobů, jak můžete Orsay kontaktovat:

Kontaktní údaje společnosti:

ORDICZECH, s.r.o.
Klimentská 1246/1
Nové Město,
110 00 Praha 1,
Česká Republika

Orsay v zahraničí

Slevové akce na Orsay jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Orsay slevy na PromoKupon.sk. Orsay působí i v Maďarsku a dostupné slevy najdete na PromoKupon.hu. Pro informace o slevách na Orsay v angličtině pokračujte na MaxiCoupon.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii oblečení? Podívejte se také na slevy do Allegro, kde vás čeká vánoční slevy na allegro. Slevy máme i do Answear nebo Ecomodi.