Ó Froté sleva až 50%

Ó Froté sleva až 50%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Ó Froté je místo, kde můžete využít náš slevový kód a objevit nové, dosud neviděné ručníky luxusní kvality. Obchod je také známý pro široký sortiment zboží, který pokrývá všechny vaše potřeby. Kvalitní produkty, skvělé ceny a vynikající zákaznický servis je základ, na který firma klade velký důraz. Nezapomeňte využít náš slevový promo kupón a zažijte radost z nakupování za skvělé ceny. Tak neváhejte a vstupte do světa Ofrote.cz, kde si každý vybere. Máme přehled o všech jejich akcích, stačí si jen vybrat.

Výprodej se slevou až 50%

Nakupte zboží se slevou až 50% ještě dnes

   Platí min. do 19.6.2024

Nejnovější akce a slevy

Podívejte se na aktuálně probíhající akce

   Platí min. do 19.6.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Ó Froté!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na Ó Froté?

Použití slevového kódu na tomto e-shopu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón". Pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce.

V některých případech stačí kliknout pouze na náš odkaz a sleva bude automaticky uplatněna. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

o-frote.png

Jaká je historie obchodu Ó Froté?

Ofrote.cz, nebo také známý jako Ó Froté, je důkazem toho, že kvalita a luxus nemusí být nedostupné. Tato malá rodinná firma vzešla z touhy dát svým zákazníkům více, než jen obyčejné zážitky z nakupování. Jejich cestování a zkušenosti vedly k tomu, že zjistili, že kvalita nemusí být jen extrémně drahá a že i široká nabídka může být přehledná a srozumitelná.

Jejich vášeň pro kvalitní ručníky, osušky a župany je zřejmá. Milují jemnou, nadýchanou přízi na svém těle, oku lahodící barvy, které doplňují design koupelny, a hebké materiály, které poskytují komfortní péči o tělo. Tato vášeň je přenesena do výrobků, které nabízejí. Představte si hebkost luxusních županů, které vás budou hýčkat a kvalitní ručníky a osušky, které při správné péči vydrží stejné i dlouho po jejich pořízení.

Ó Froté nejenže nabízí vynikající kvalitu, velký výběr a rozumné ceny, ale také poskytuje vřelý vztah k zákazníkům a užitečné informace. Firma věří, že jejich ručníky a osušky vyrobené z nejušlechtilejších druhů bavlny a jiných mimořádně kvalitních materiálů přinesou do vašich koupelen nejen praktickou funkčnost, kterou očekáváte, ale i luxus, který si zasloužíte. U Ó Froté najdete kvalitu. Nic víc, nic míň.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii oblečení? Podívejte se také na slevy do Allegro, kde vás čeká slevové kódy až 500 kč. Slevy máme i do Ecomodi nebo Lelosi.