Valentýnské slevy 2024

Udělejte své drahé polovičce radost

Je tady svátek zamilovaných. Překvapte svou lásku a kupte ji něco hezkého. A zde máme pár tipů, jak na tom ještě k tomu ušetřit!

Sleva na ubytování až 70%

Dárkové poukazy od 500 Kč

Slevový poukaz na 250 Kč

Exkluzivní slevový kód 50%

Blíží se svátek všech zamilovaných. Pokud hledáte dárek na Valentýna, který věnujete své milované, tak už hledat nemusíte! Tady najdete inspirativní romantické dárky na Valentýna za neuvěřitelné ceny. Valentýnské slevy tu už na vás čekají.

Kdy je Valentýn?

Valentýn se slaví 14. února. Svátek zamilovaných slaví tradičně v USA, v Kanadě a Austrálii, ve Velké Británii, ale také v dalších zemích západní Evropy včetně České republiky. Valentýn si ve světě oblíbili snad všichni. A pokud nevíte co nakoupit milované polovičce, připravili jsme si pro vás malou inspiraci. 

Valentýnské dárky

Nakupujte tradiční i netradiční dárky a využijte slevy a slevové kódy. Valentýnský dárek potěší každou ženu i muže a máte z čeho opravdu vybírat. Mezi typické valentýnské dárky najdete kosmetiku, šperky, vína, sladkosti, květiny, parfémy, spodní prádlo, erotické hračky a pomůcky na večerní dovádění. 

Dále jistě potěší každého z nás zážitkový dárek, pobyty pro dva, wellness romantické pobyty, delikatesy, hodinky a mnoho dalších skvělých dárků. Pusťte uzdu své fantazii a kupujte i netradiční dárky a využijte k tomu slevy a slevové kódy. Vybírejte tak z bohaté nabídky valentýnských dárků. Nezapomeňte také na valentýnskou kytici, kterou neodmítne žádná žena. 

Natrefíte na opravdu zajímavé valentýnské slevy. Na čokoládové dárky natrefíte a vychutnáte si sladké pokušení. Sladký valentýnský dárek je vhodný nejen pro ženy, ale i muže. 

Valentýnské slevy na pobyty pro dva 

Udělejte velké překvapení! Koukněte na valentýnské pobyty pro dva. S pestrou nabídkou romantických pobytů pro dva si vyberete. Nebo třeba rovnou romantický wellness pobyt v horách ve čtyřhvězdičkovém hotelu? Potěšte svoji partnerku a zažijte dovolenou sami ve dvou a bez dětí. 

Valentýnské erotické prádlo ve slevě

Nakupujte valentýnské spodní prádlo. Erotické spodní prádlo způsobí snad u každého muže zástavu dechu. Nechte vyniknout vaše svůdné křivky těla a muži vám budou padat ke kolenům. Pánové si zde také přijdou na své a mohou koupit erotickou hračku nebo jiné erotické pomůcky, díky kterým přinesou nevšední zážitek do postele. Splňte si své erotické představy ještě dnes.

Valentýnské slevy se točí okolo květin, čokolád, romantických pobytů pro dva, ale také natrefíte na slevy elektroniky, nábytku, oblečení a mnoho dalšího.