Valentýnské slevy

Udělejte své drahé polovičce radost

Je tady svátek zamilovaných. Překvapte svou lásku a kupte ji něco hezkého. A zde máme pár tipů, jak na tom ještě k tomu ušetřit!

Čokoládové dárky

Slevový kód -20% na zn. Rowenta

Únorový výprodej slevy až -40%

Slevový kód -20%

Slevový kód -10%

Slevový kód -250 Kč

Slevový kód -10%

Slevový kód -100 Kč

Slevový kód -100 Kč

Wellness a lázeňské pobyty sleva až -29%

Zimní dovolená sleva až -49%

Lyžařské zájezdy od 195 Kč

Blíží se svátek všech zamilovaných. Pokud hledáte dárek na Valentýna, který věnujete své milované, tak už hledat nemusíte! Tady najdete inspirativní romantické dárky na Valentýna za neuvěřitelné ceny. Valentýnské slevy tu už na vás čekají.

Kdy je valentýn 2020?

Valentýn se slaví slaví 14. února. V roce 2020 pak připadá 14. února na pátek. Svátek zamilovaných slaví tradičně v USA, v Kanadě a Austrálii, ve Velké Británii i v dalších zemích západní Evropy včetně České republiky. U nás je více známý 1. máj lásky čas, nicméně svátek svatého Valentýna si u nás také vybudoval svoji pozici. A pokud nevíte co nakoupit milované polovičce, připravili jsme si pro vás malou inspiraci. 

Valentýnské dárky

Nakupujte tradiční i netradiční dárky a využijte slevy a slevové kódy. Valentýnský dárek potěší každou ženu i muže a máte z čeho opravdu vybírat. Mezi typické valentýnské dárky najdete kosmetiku, šperky, vína, sladkosti, květiny, parfémy, spodní prádlo, erotické hračky a pomůcky na večerní dovádění. 

Dále jistě potěší každého z nás zážitkový dárek, pobyty pro dva, wellness romantické pobyty, delikatesy, hodinky a mnoho dalších skvělých dárků. Pustě uzdu své fantazie a kupujte i netradiční dárky a využijte k tomu slevy a slevové kódy. Vybírejte tak z bohaté nabídky valentýnských dárků. Nezapomeňte také na valentýnskou kytici od Fleurop, kterou neodmítne žádná žena. 

Valentýnské pobyty pro dva 

Udělejte velké překvapení! Koukněte na valentýnské pobyty pro dva. Invia a pestrou nabídku pobytů pro dva se slevou -33%. Nebo třeba rovnou romantický wellness pobyt v horách? Zkuste nabídku Českého kormidla a to se slevou -29%. Nejlepší je strávit valentýna spolu na dovolené. 

Valentýnské slevy 

Natrefíte na opravdu zajímavé valentýnské slevy třeba sleva na značku Rowenta ve výši -20%. Využijte slevový kód -20% na Rowenta v e-shopu Datart nebo Kasa. Na čokoládové dárky natrefíte na Le Chocolat, kde si vychutnáte sladké pokušení. Sladký valentýnský dárek je vhodný nejen pro ženy, ale i muže. 

Valentýnské slevy na parfémy, kosmetiku

Notino nabízí valentýnské slevy a to hned v několika slevových kódech. Využijte tak valentýnský slevový kód -22% na Foreo, Redken, CeraVe nebo rovnou využijte Notino valentýnské slevy -50% na vybrané produkty jako parfémy nebo kosmetiku. Každá žena chce vypadat přece k světu.

Valentýnské svůdné erotické prádlo ve slevě

Astratex nabízí svůdnou valentýnskou slevu -20% na spodní prádlo. Erotické spodní prádlo způsobí snad u každého muže zástavu dechu. Nechte vyniknout vaše svůdné křivky těla a muži vám budou padat ke kolenům. Pánové si zde také přijdou na své a mohou koupit erotickou hračku nebo jiné erotické pomůcky. Splňte si své erotické představy ještě dnes. Erotické pomůcky nakoupíte na Sexíček shop a k tomu využijte slevový kód -250 Kč nebo rovnou kupte valentýnské balíčky.