Mutumutu slevový kód 30%

Mutumutu slevový kód 30%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Využijte promokód a slevy na Mutumutu a sjednejte si životní pojištění on-line. Nyní probíhá Mutumutu soutěž o hodinky Garmin a Apple Watch zcela zdarma. Proč právě Mutumutu? Současný trh s životním pojištěním je nemocný. Proto vznikl start-up Mutumutu pod záštitem KB pojišťovny. Sjednejte si on-line pojištění na smrt, invaliditu, krytí hypotéky nebo výpadku příjmu. Získejte až 30% z pojišťovny zpět na účet a to jen zdravým životním stylem - pravidelný pohyb, nekouřit a chodit na preventivní kontroly k doktorovi.

Cashback až 30%

Podívejte se, jak za zdravý životní styl získáte slevu na pojistném

   Platí min. do 20.7.2024

Životní pojištění již od 300 Kč

Pojistěte se moderně, ale se všemi jistotami, co pojištění nabízí

   Platí min. do 20.7.2024

Životní pojištění levně

Sjednejte si výhodné pojištění během pár minut

   Platí min. do 20.7.2024

Mutumutu pojištění nemocenského OSVČ

Už jste pojištění v případě nemoci jako OSVČ, freelancer nebo podnikatel?

   Platí min. do 20.7.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Mutumutu!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit promo kód Mutumutu?

Nejprve klikněte na "nezávazně spočítat pojistku". Úplně dole než dáte spočítat cenu, najdete hned nad tlačítkem nahoře text "Máte prom kód?", na který klikněte. Následně se vám rozbalí textové pole a zde vložíte váš slevový kupón a uplatníte.

Jak získat hodinky zdarma?

Získat můžete hodinky Apple Watch 3, Garmin Vivoactive 3. A v čem je háček? Hodinky dostanete opravdu jako dárek k pojištění, jediné co stačí je splnit měsíční sportovní výzvu na 40 bodů a sdílet fotku na sociálních sítích s tagem #mutumuturespekt. A to je opravdu skvělá motivace na to začít sportovat. Ale pospěšte, akce má omezenou platnost. :-)

Mutumutu - životní pojištění

Nový český start-up Mutumutu nabízí ve spolupráci s KB životní pojištění. Životní pojištění je jednoduché a přehledné. Máte možnost ušetřit na pojištění peníze, stačí aby jste se starali o své zdraví aktivně a máte slevu 30%. 

Minimální měsíční platba je 200 Kč za pojistnou smlouvu. Pojistit se tak můžete na životní rizika např. smrt, invaliditu až do 3. stupně a pracovní neschopnost od 60. dne (bez zpětného plnění). Podmínky pojištění jsou přehledné včetně výluk. Pojištění pak uzavřete na stránkách a smlouva vám přijde e-mailem. Pokud se chcete dočíst více, zkuste si přečíst náš článek.

Jaké jsou recenze a zkušenosti lidí s Mutumutu?

Prošli jsme za vás několik recenzí a srovnání, kde jsou shrnuty výhody a nevýhody pojištění Mutumutu. Mezi výhody patří jednoduchost a stručnost smlouvy, minimální počet výluk - těch je jen 8 a všechny jsou zcela logické, zrušení smlouvy ihned bez výpovědní lhůty a žádné nesmyslné poplatky. Velkým lákadlem je také sleva za zdravý životní styl až 30%. Lidé tak své výsledky zaznamenávají pomocí aplikace, která jim přináší zábavu a motivaci zároveň. Díky dostatečnému pohybu, který je zaznamenán v appce vám poté každé 3 měsíce pošle Mutumutu až 30% peněz za pojistné zpět na váš účet.

"Jsem spokojen, dostávám nazpět 500 kč každé 3 měsíce díky jejich appce" - takto hodnotí službu pan Jaromír.

Výhodou také je, že kromě úrazového pojištění, pojištění invalidity, smrti, vážné nemoci a pracovní neschopnosti, nabízí Mutumutu i pojištění bolesti zad a psychických nemocí, které znemožňují vykonávat vaši práci.