Generali sleva 20%

Generali sleva 20%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Pojistěte se slevou u této společnosti. Generali Česká pojišťovna je významným hráčem na pojišťovacím trhu v České republice, nabízejícím široké spektrum služeb. Mezi jejich oblíbené produkty patří celoroční cestovní pojištění, které vám zajišťuje klidnou mysl během vašich cest. U Generali můžete využít například i pojištění pro domácí mazlíčky, poskytující pokrytí i pro vaše čtyřnohé členy rodiny. S více než 5 000 zkušenými poradci a rozsáhlou sítí obchodních míst je Generali připravena poskytnout podporu a ochranu, kterou potřebujete ve všech životních situacích.

Sleva 20% na cestovní pojištění

Získejte slevu 20% při sjednání online

   Platí min. do 20.5.2024

Pojistěte si mazlíčka s 20% slevou

Pes nebo Kočka? U Generali pojistíte obojí

   Platí min. do 20.5.2024

Sjednejte si pojištění

Ať už chcete pojistit cokoliv, tady jste správně

   Platí min. do 20.5.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Generali!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Proč se pojistit u Generali?

Generali Česká pojišťovna je renomovaným pojišťovacím partnerem, která díky své velikosti a stabilitě je schopna plnit své závazky za všech okolností. Disponuje rozsáhlou sítí zkušených poradců, což zajišťuje klientům snadný přístup k profesionální pomoci. Společnost spravuje téměř 7,5 milionů smluv, což reflektuje důvěru, kterou v ní klienti mají, a umožňuje jim nabídnout rozsáhlou pojistnou ochranu v případě nepříznivých životních situací.

Není k dispozici žádný popis fotky.Jak se pojistit při cestování s Generali?

Chcete cestovat bez zbytečných problémů? Zřiďte si cestovní pojištění online u Generali. Zvládnete to během pár minut a odkudkoliv. Nezáleží na tom, jestli chcete cestovní pojištění do zahraničí nebo jen po naši zemi, cestovní pojištění přijde vhod v každé situaci. Vyzkoušejte jejich kalkulačku cestovního pojištění a zjistěte ihned, na kolik vás toto pojištění vyjde peněz.

Mohu pojistit i své domácí mazlíčky?

Ano, je tomu tak. Generali patří mezi společnosti, která nabízí pojištění a krytí nákladů na péči v případě úrazu nebo nemoci vašeho malého chlupáče. Pojištění zahrnuje krytí veterinárních nákladů, nadstandardních nákladů a asistenční služby, přičemž klient může vybrat jakéhokoli veterináře. Pojištění je platné po celé Evropě a je určené pro psy i kočky ve věku od 50 dnů do 6-10 let u psů a do 8 let u koček, s požadavkem na čip a dobré zdraví.

Není k dispozici žádný popis fotky.

Jaké další pojištění Generali nabízí?

Generali Česká pojišťovna nabízí širokou škálu pojištění, včetně povinného ručení, havarijního pojištění, pojištění motocyklu, majetku, odpovědnosti, životního, zdravotního, úrazového a firemního pojištění.