ČSOB pojišťovna sleva 20%

ČSOB pojišťovna sleva 20%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Hledáte cenově výhodné a fér pojištění? Využijte slevy v ČSOB pojišťovna, která nabízí výhodné cestovní pojištění, životní pojištění, úrazové pojištění, pojištění auta, pojištění majetku, pojištění odpovědnosti a mnoho dalšího. Mějte pod kontrolou svůj majetek, zdraví a zdraví druhých. Využijte slevy a slevové kódy na pojištění ČSOB a ušetřete na pojistném.

Sleva 20% na povinné ručení

Na povinné ručení a havarijní pojištění v ČSOB pojišťovně

   Platí min. do 19.6.2024

Cestovní pojištění - sleva 20%

Pojistěte se na cesty výhodněji díky sjednání online

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na ČSOB pojišťovna!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

O firmě ČSOB pojišťovna

Tato pojišťovna patří do evropské finanční skupiny KBC, stará se již o více než 1 milion klientů a řadí se tak mezi největší, ale také nejlepší pojišťovny v České republice. Nabízí pro své klienty opravdu širokou škálu pojištění vozidel, majetku, odpovědnosti, úrazového a životního pojištění, cestovního pojištění či firemního pojištění.

 

Jaké výhody nabízí povinné ručení u ČSOB?

ČSOB nabízí řidičům nadstandardní podmínky. V rámci pojistky si můžete sjednat úrazové pojištění řidiče až do 300 000 Kč, limity plnění až 200 milionů Kč, nebo také pojistění škod na vlastním vozidle až 10 000 Kč. Dále nabízí pojišťovna asistenční služby pro případ nehody i poruchy vozidla v ČR i zahraničí a při sjednání přes internet navíc ušetříte se slevou 20%.

Jak kontaktovat ČSOB?

Pro kontaktování pojišťovny můžete využít následujících možností:

  • Zákaznická linka: +420 466 100 777
  • Napište pojišťovně vyplněním formuláře ZDE

ČSOB pojišťovna na Slovensku

Slevové akce na ČSOB pojišťovna jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny ČSOB pojišťovna slevy na PromoKupon.sk.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii pojištění? Podívejte se také na slevy do AXA, kde vás čeká slevový kód 50% na cestovní pojištění. Slevy máme i do Direct.cz nebo Mutumutu.