Mutumutu - revoluční životní pojištění

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Nový český start-up Mutumutu nabízí ve spolupráci s KB životní pojištění. A je opravdu revoluční? V čem je jiné se dozvíte v následujícím článku.

Životní pojištění Mutumutu

Nový projekt se skrývá pod studiem Creative Dock a má již za sebou známé projekty jako Zonky a HoppyGo. Mutumutu není pojišťovnou, ale pojišťovacím zprostředkovatelem a to ve spolupráci s Komerční pojišťovnou.

Životní pojištění je jednoduché a přehledné. Máte možnost ušetřit na pojištění peníze, stačí aby jste se starali o své zdraví aktivně. Minimální měsíční platba je 200 Kč za pojistnou smlouvu. Pojistit se tak můžete na životní rizika např. smrt, invaliditu až do 3. stupně a pracovní neschopnost od 60. dne (bez zpětného plnění). Podmínky pojištění jsou přehledné včetně výluk. Pojištění pak uzavřete na stránkách a smlouva vám přijde e-mailem.

Mutumutu promokód na náramek Honor Band 5 zdarma  

Nemáte ještě chytré hodinky ani náramek na měření vašich výkonů? Využijte náš Mutumutu promokod na náramek Honor Band 5 zdarma. Akce je časově omezená! Tak spěchejte :)

Mutumutu sleva až -30%

Jak je to možné? Princip je zcela jednoduchý. Vy splníte podmínky stanovené Mutumutu a získáte slevu až -30%. Stačí jen chodit pravidelně k praktickému lékaři na kontrolu, nekouřit a splnit limit pro pravidelný pohyb. Zdravým životním stylem tak získáte jednoduše slevu 30%. Klidně vyzkoušejte jejich kalkulačku na pohyb a to dole na stránce.  

Zpátky se vám tak může vrátit až 30% z měsíční platby a to přímo na váš účet. Pravidelně se pohybujte a získejte 20% slevu. Samotný tracking (sledování) pak probíhá pomocí aplikace Mutumutu na Android a také iOS (nutné propojení s aplikacemi Google Fit nebo Apple Health). Další slevu 5% získáte, pokud nekouříte a nakonec 5% za každoroční návštěvu praktického lékaře.

Jak se vyplácí odměny?

Systém odměn se vyplácí následovně. Po kvartálech (po 13. týdnu) získáte 20% z pojistného zpátky na váš účet a zbylých 10% z roční pojistky, tedy po 12 měsících (viz. obrázek). 

Mutumutu pojištění OSVČ

Mutumutu nabízí také pojištění pro OSVČ v případě nemocenského. Do 15 000 Kč měsíčního příjmu, stačí podepsat čestné prohlášení. V případě vyšších příjmů je nutné doložit vaše daňové přiznání. O celém článku se můžete dočíst na Mutumutu pojištění OSVČ.

Výhody a nevýhody Mutumutu

Co považujeme za výhody??

  • zajímavé slevy pro aktivně sportující,
  • přehledné podmínky,
  • jednoduché zrušení smlouvy,
  • motivace žít zdravěji :)

A teď ty nevýhody:

  • pravidelně sdílíte osobní informace,
  • není možné hýbat s limity pojistných částek (např. smrt pojištěné konstantní částkou 3,5 mil. Kč), 
  • předchorobí - vyplněný dotazník, ve kterém se posuzuje váš zdravotní stav 10 let zpětně,
  • výluky v podobě nekrytí adrenalinových sportů a dalších (8 vyjímek - doporučujeme si je přečíst),
  • nutnost si hlídat pohyb, přestat kouřit a chodit pravidelně k lékaři. 

V budoucnu očekáváme další novinky a to např. ve sledování zdravých stravovacích návyků. Nás jistě bude zajímat, kam se bude start-up nadále ubírat.  


Vydáno: 17.1.2020