Zonky půjčka od 4,49%

Zonky půjčka od 4,49%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Zonky fungují na principu levných půjček mezi lidmi. Na webu Zonky si můžete půjčit nebo se stát investorem a své peníze zhodnotit. Díky tomuto principu můžete získat půjčku jednodušeji než od banky a navíc mnohdy za výhodnější úrok.

Půjčka od 4,49 %

Levnější půjčku neseženete ani v bance

   Platí min. do 22.4.2024

Kalkulačka pro půjčku

Spočítejte si, kolik za půjčku v Zonky finálně zaplatíte.

   Platí min. do 22.4.2024

Mimořádné splátky zdarma

Výhoda, kterou všude nenajdete.

   Platí min. do 22.4.2024

Investujte a vydělávejte 5,79 % p.a.

Sami si rozhodnete, do kterých půjček budete investovat

   Platí min. do 22.4.2024

Ceník poplatků

Prozkoumejte všechny poplatky, většina položek je zdarma

   Platí min. do 22.4.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Zonky!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

O Zonky.cz

Internetový portál Zonky.cz přináší lidem možnost si půjčit peníze za velmi výhodných podmínek od jiných lidí. Máte možnost získat finanční prostředky, které můžete využít na zakoupení toho, co potřebujete. Uplatněte si slevový kupón nebo slevový kód  na Zonky.cz a půjčte si peníze na vybavení domácnosti, elektroniku, vzdělání, zdravotní procedury nebo zajímavý projekt.

zonky-sleva

Jak funguje Zonky?

Zonky je finančně-technologická společnost, za kterou stojí nejvýznamnější česká investiční skupina PPF. Je součástí Air Bank. Zonky funguje jako online platforma, kde si lidé mohou vybrat půjčku, která se jim líbí, a poskytnout své peníze.

Obecně platí, že Zonky je jedním z nejznámějších a největších poskytovatelů tzv. P2P půjček v České republice. Zonky je velmi oblíbený zejména pro svou jednoduchost, rychlost a transparentnost.

Jak investovat na Zonky?

Zaregistrujte se do Zonky jako investor a začněte investovat. Půjčky si můžete vybírat podle rizikovosti, popsaného účelu a očekávaného výnosu. Nejlepší je samozřejmě diverzifikovat mezi mnoho půjček.

Co jsou to P2P půjčky?

P2P (peer-to-peer) půjčka je typ půjčky, která se poskytuje mezi soukromými lidmi bez účasti tradičních finančních institucí, jako jsou banky nebo pojišťovny. P2P půjčky se obvykle poskytují prostřednictvím online platform, kde se potenciální dlužníci setkávají s potenciálními věřiteli, kteří jim mohou poskytnout peníze. Tyto platformy často poskytují služby, jako jsou kreditní skóring, automatické splácení a pojištění proti neschopnosti splácet.

P2P půjčky jsou obvykle nízkoúročené a nabízejí větší flexibilitu než tradiční půjčky od bank. Dlužníci mohou získat půjčku rychleji a snadněji než u tradičních institucí a věřitelé mohou získat vyšší úrok než na svých účtech u bank.

P2P půjčky se stávají populárním způsobem financování pro lidi, kteří potřebují rychle a snadno získat peníze, nebo pro lidi, kteří chtějí investovat své peníze do dluhopisů nebo jiných typů investic.