LaCoste sleva až 50%

LaCoste sleva až 50%

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

LaCoste je e-shop, kde můžete využít náš slevový kód a ponořit se do moře letních inspirací s jejich novou kolekcí​ módy​. Využijte náš slevový promo kupón a jděte na nákup, abyste se vybavili stylovými a kvalitními kousky od LaCoste. Tato značka prodává různé druhy oblečení, obuvi, kožených výrobků a doplňků pro muže, ženy i děti. Máme přehled o všech jejich akcích, stačí si jen vybrat.

Slevy až 50%

Podívejte se na aktuálně zlevněné produkty

   Platí min. do 5.12.2023

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 5.12.2023

Odebírej newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a získejte mnoho výhod

   Platí min. do 5.12.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na LaCoste!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak uplatnit slevový kód u LaCoste?

Použití slevového kódu na tomto webu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

lacoste-slevovy-kod.png

Co víme o společnosti LaCoste?

Lacoste je francouzský výrobce oděvů, obuvi, parfémů, kožených výrobků, brýlí, hodinek a různých módních doplňků. Značka je nejznámější svými polo tričky. Založil ji tenista René Lacoste a André Gillier v roce 1933.

René Lacoste, známý jako "krokodýl" na tenisových kurtech, se stal symbolem značky. Přezdívka vznikla po sázce, kterou Lacoste v roce 1925 prohrál s kapitánem francouzského daviscupového týmu. Sázka byla o kufr z krokodýlí kůže. Přestože sázku prohrál, přezdívka mu zůstala a později se stala logem jeho značky.

Lacoste je známý svým ikonickým logem - zeleným krokodýlem. Logo je jedním z nejrozpoznatelnějších na světě a je synonymem pro luxus, eleganci a kvalitu. Společnost se v průběhu let rozrostla a nyní nabízí širokou škálu produktů, od oblečení a obuvi až po parfémy a domácí dekorace.

Některé z nejznámějších produktů Lacoste zahrnují jejich polo trička, tenisové oblečení, golfové oblečení, parfémy a hodinky. V současnosti je Lacoste mezinárodně uznávanou značkou s obchody po celém světě.