Knihy.cz slevy a kupóny

Knihy.cz slevy a kupóny

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Knihy.cz je obchod, e-shop plný akcí a slev, kde můžete najít širokou nabídku knih všech žánrů. Od beletrie přes odbornou literaturu až po dětské knihy, tento e-shop uspokojí každého milovníka čtení. Kromě knih nabízí také e-knihy, audioknihy a stolní hry. Nezapomeňte proto využít slevový promo kód pro ještě výhodnější nákup. Ať už hledáte nový bestseller, vzdělávací literaturu nebo zábavu pro děti, na Knihy.cz najdete vše. Máme přehled o všech jejich akcích, stačí si jen vybrat tu pravou pro vás​ 

Nejnovější bestsellery

Podívejte se, jaké knižní hity jsou právě k dispozici

   Platí min. do 19.6.2024

Doprava zdarma

Podívejte se, jak získat dopravu zcela zdarma

   Platí min. do 19.6.2024

Robert Bryndza: Anděl smrti

Robert Bryndza: Anděl smrti

   Platí pouze do 30.6.2024

F. McFadden: Za zamčenými dveřmi

F. McFadden: Za zamčenými dveřmi

   Platí pouze do 30.6.2024

K. Robert: Proradná kráska

K. Robert: Proradná kráska

   Platí pouze do 30.6.2024

Jo Nesbø: Noční dům

Jo Nesbø: Noční dům

   Platí pouze do 30.6.2024

Fotbalová encyklopedie

Fotbalová encyklopedie

   Platí pouze do 30.6.2024

Velký výběr hraček

Velký výběr hraček

   Platí pouze do 30.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Knihy.cz!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód na Knihy.cz ?

Použití slevového kódu zde je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón“ či obdobný text. Pokračujte v uplatnění a dokončete jej podle pokynů na stránce. V některých případech stačí kliknout pouze na náš odkaz a sleva bude automaticky uplatněna. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

knihy.cz-slevovy-kod.pngJaké knihy mohu zakoupit na Knihy.cz ?

Na Knihy.cz můžete zakoupit širokou škálu knih napříč různými žánry. V nabídce naleznete bestsellery, novinky, beletrii, dětské knihy, detektivky, odbornou literaturu, kuchařky, sci-fi a fantasy, komiksy, audioknihy a mnohé další. Mezi populární tituly patří například „Šikmý kostel“ od Karin Lednické, „Holly“ od Stephena Kinga nebo „Čtvrté křídlo“ od Rebeccy Yarros​.

Kde všude mají Knihy.cz své pobočky?

Knihy.cz má své pobočky na různých místech po České republice. Pobočky najdete například v Hulíně na náměstí Míru, ve Zlíně na tř. Tomáše Bati a také v Blansku na Rožmitálově ulici​. Pro více informací o pobočkách můžete navštívit jejich webové stránky.

sleva-akce-vyprodej-knihy.cz.jpgJak funguje doprava u Knihy.cz ?

Na eshopu Knihy.cz máte na výběr několik možností dopravy. Zásilku si můžete nechat doručit prostřednictvím Zásilkovna do jejich výdejních míst nebo Z-BOXů. Další možností je využít služby PPL, které nabízí doručení do Parcel Shopů nebo Parcel Boxů. Pokud preferujete Česká pošta, můžete si nechat balík doručit přímo do ruky. Pro větší objednávky nabízí Knihy.cz také možnost dopravy zdarma přes Balíkovna. Tímto způsobem si můžete vybrat ten nejvhodnější způsob doručení dle vašich potřeb a preferencí​. Pokud nakoupíte na tomto knižním e-shopu nad 1500 Kč, dostanete automaticky dopravu úplně zdarma!

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii knihy? Podívejte se také na slevy do Knihy Dobrovský, kde vás čeká slevový kód 10%. Slevy máme i do Grada nebo Kosmas.