KKboty sleva 21 %

KKboty sleva 21 %

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Objevte nejnovější slevy a slevové kódy do KKboty V tomto internetovém obchodě nakoupíte kvalitní dětskou obuv i jiné boty za skvělé ceny. K nákupu nezapomeňte využít slevy, dopravu zdarma a slevové kódy, které ušetří vaše peníze. Máme přehled o všech jejích akcích, stačí si jen vybrat.

Výprodej se slevou 21 %

Nenechte si ujít tyto slevy

   Platí min. do 25.9.2023

Věrnostní program

Nakupujte se slevou až 10 % díky tomuto programu

   Platí min. do 25.9.2023

Doprava zdarma

Zjistěte, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 25.9.2023

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na KKboty!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód u KKboty?

Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón" či obdobný text. Následně pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu.

kkboty-slevovy-kod.png

Jaká je historie e-shopu KKboty?

Když začala Sofinka dělat první krůčky, její maminka Petra hledala tu nejlepší obuv. Ačkoliv původně nakupovali v Kladně, návrat do rodného Šumperka odhalil mezeru v nabídce kvalitní dětské obuvi. Toto zjištění a osudová návštěva v bulharské obuvnické manufaktuře Kolev&Kolev vedla Petru a jejího manžela Vojtu k založení e-shopu KKboty, který nyní nabízí prvotřídní dětskou obuv s 25letou tradicí.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii obuv? Podívejte se také na slevy do eObuv, kde vás čeká slevový kód 10% na vybrané. Slevy máme i do Lelosi nebo Allegro.