Sizeer slevový kód 150 Kč

Sizeer slevový kód 150 Kč

PromoKupon guarantee

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Získejte slevy a kupóny na Sizeer a ušetřete na nejnovějších módních trendech. Tento internetový obchod nabízí široký výběr kvalitního oblečení s moderním designem, které je ideální pro každého, kdo ocení styl a pohodlí. Přihlášením k odběru jejich newsletteru získáte přístup k exkluzivním nabídkám a pravidelným informacím o nejnovějších slevách. Váš první nákup bude ještě sladší díky speciální slevě, kterou získáte hned, jakmile se zaregistrujete. Na našich stránkách najdete přehled všech aktuálních akcí Sizeer, takže si můžete snadno vybrat ty nabídky, které jsou pro vás nejvýhodnější.

Slevový kód 150 Kč při nákupu nad 400 Kč

Staňte se členem jejich Sizeerclubu a získejte kupón

   Platí min. do 19.6.2024

Slevový kód 10% pro nákup nad 1800 Kč

Stačí se přihlásit k newsletteru a kód vám přijde na e-mail

   Platí min. do 19.6.2024

Finální výprodej vybraných produktů

It’s FINAL SALE time. Dopřejte si ten nejlepší fashion streetwear.

   Platí min. do 19.6.2024

Výprodej

Nakupte v této kategorii za zlomek původní ceny

   Platí min. do 19.6.2024

Doprava zdarma

Zjistěte, jak získat dopravu zdarma

   Platí min. do 19.6.2024

Dvě trička za výhodnou cenu 990 Kč

Mixujte libovolně vybraná dámská a pánská trička. Nabídka se týká vybraných…

   Platí min. do 19.6.2024

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Sizeer!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Víte o nové slevě? Dejte nám vědět!

Jak využít slevový kód u Sizeer?

Použití slevového kódu na tomto webu je opravdu jednoduché. Na stránce s košíkem najdete pole pro zadání slevového kódu. Do pole zadejte slevový kód a klikněte na tlačítko "Použít kupón". Pokračujte v objednávce a dokončete ji podle pokynů na stránce.

V některých případech stačí kliknout pouze na náš odkaz a sleva bude automaticky uplatněna. Pamatujte, že některé slevové kódy mají určitou platnost a mohou být použity pouze na určité produkty nebo v určitém časovém období. Ujistěte se, že jste zadali správný slevový kód a že splňuje všechny požadavky, abyste mohli využít slevu. 

sizeer-slevovy-kod.jpgJaká je historie obchodu Sizeer?

Sizeer je dynamický obchod zaměřený na streetwear a sneakers od předních světových značek. Přináší módě nový rozměr, podporuje individualismus a různorodost. Má více než 130 poboček po celé Evropě, nabízí pouze originální produkty od značek jako Adidas, Nike, Puma, Reebok, New Balance, Vans a Timberland. Je určen pro ty, kteří chtějí vyniknout a inspirovat se ve městě.

Sizeer také poskytuje různé služby jako členský program SizeerClub s výhodami a aplikaci SizeerApp pro snadný přístup k novinkám a akcím. Navštěvujte jejich prodejny nebo e-shop a objevujte historii obuvi v Unboxed Story By Sizeer a novinky v #SelectedBySizeer.

Sizeer na Slovensku

Slevové akce na Sizeer jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Sizeer slevy na PromoKupon.sk.

Podobné slevy

Chcete kouknout na další zajímavé slevy v kategorii obuv? Podívejte se také na slevy do Rigad, kde vás čeká nejnovější slevy až 40%. Slevy máme i do Sorry Gravity nebo Zalando.