Hotels.com sleva až 50%

Hotels.com sleva až 50%

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Ubytujte se prostřednictvím Hotels.com, kde můžete využít slevy a slevové kódy. Vyberte si z tisíců nabídek hotelů po celém světě! Chcete získat tajné ceny hotelů? Přihlašte se k newsletteru a buďte jako první, kdo ušetří. A aby jsme nezapomeněli. Za každých 10 razítek získáte jednu zdarma.

Slevy až 50%

Bleskové nabídky ubytování, ušetříte až 50% na ubytování

   Platí min. do 10.12.2022

Last minute nabídky

Kupte si ubytování s úžasnými cenami po celém světě

   Platí min. do 10.12.2022

Tajné ceny

Zaregistrujte se e-mailem a získejte tajné ceny nabídek

   Platí min. do 10.12.2022

Jedna noc zdarma

Získejte jednu noc zdarma poté, co jste strávili 10 nocí v hotelu

   Platí min. do 10.12.2022

Nejnovější nabídky

Zaregistrujte se a získejte nejnovější nabídky prostřednictvím e-mailu

   Platí min. do 10.12.2022

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Hotels.com!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Jak uplatnit slevový kód Hotels.com?

Nejprve si vyberete rezervaci a přejdete na platbu. Zde v 3. kroku objednávky najdete napravo text "Použít kupón nebo Hotels.com® Rewards", na který kliknete. Následně se vám rozbalí tlačítko "Zadejte kód slevového kupónu.", na které opět kliknete a až poté se vám rozbalí textové pole, do kterého vložíte váš slevový kupón a uplatníte jej. 

 

Hotels.com a výhody ubytování

Hotels.com nabízí skvělé možnosti jak se ubytovat a to po celém světě. Vybírat můžete z tisíců nabídek hotelů. Pokud chcete ušetřit, zaregistrujte se a získáte přístup k tajným cenám. Můžete tak ušetřit třeba 25% z původní ceny. Navíc můžete za každých 10 razítek získat jednu zdarma. Stačí se k tomu jenom prospat a užívat si dovolené nebo ji zkombinovat s pracovními cestami. 

Společnost Hotels.com poskytuje turistům nejlepší a nejrozšířenější ubytování na internetu, v podobě, významných hotelových řetězců a ubytovacích zařízení s vlastním stravováním. Dále Hotels.com nabízí zákaznické centrum, které je dostupné nonstop a jistě vám pomůžou s jakýmkoliv dotazem. 

Hotels.com Vám nabízí výběr přes 436 000 hotelů ve více než 200 zemích světa. Tato nabídka je bezkonkurenční. Hotels.com nabízí hodnocení hotelů, které pomohou s výběrem hotelu a správné lokality. Využijte této jedinečné příležitosti a ubytujte se společně s rodinou nebo s přáteli v tom pravém hotelu právě pro vás. 

Zkuste také aplikaci Hotels.com

Podívejte se také na aplikaci Hotels.com, ve které můžete objednávat vaše pobyty v hotelech. 

Hotels.com v zahraničí

Slevové akce na Hotels.com jsou dostupné i v zahraničí. Pro sousední Slovensko najdete všechny Hotels.com slevy na PromoKupon.sk. Hotels.com působí i v Maďarsku a dostupné slevy najdete na PromoKupon.hu. Pro informace o slevách na Hotels.com v angličtině pokračujte na MaxiCoupon.