Mikulášské slevy 2024

Mikulášská nadílka slev pro každého

Byli jste hodní? Mikuláš, čert a anděl vám přinesou překvapivé slevy.

Aktuálně tu nejsou žádné slevy. Sezóna pro Mikulášské slevy probíhá od 27.11.2024 do 7.12.2024.

Kdy se slaví svátek svatého Mikuláše? Mikuláš má v kalendáři svátek 6. prosince, avšak čerta a Mikuláše potkáte na ulicích 5. prosince, stejně tak, jako dostanou sladkosti vaše děti (pokud tedy moc nezlobily). Běžte se podívat na čerty i do zahraničí. Nabídka je letos opravdu pestrá a to včetně slev. Mikulášské akce vás opět mile potěší. 

Mikulášská nadílka se slevou

S touhle nabídkou chodí pravidelně také e-shopy. Že jste byli hodní, tak si zasloužíte pořádnou slevu na mikulášskou nadílku. Slevy tak můžete využít na nákupy.Kosmetická značka Yves Rocher nabízí opravdu zajímavé mikulášské slevy, které vás oslní. Natrefíte tu na slevové kódy v hodnotě až 500 Kč, kupóny v hodnotě až 25% a také na dopravu zdarma. Nabídka je opravdu pestrá. Můžete tak potěšit svoji milovanou značkovou kosmetikou a to za skvělé ceny. 

Mikulášské slevy a dárky

Vánoce se pomalu blíží a s ním i nákup dárků. K tomu se parádně hodí mikulášské slevy na dárky. Můžete nakupovat elektroniku ve slevě, kosmetiku za výhodnější ceny nebo také nový nábytek. Akce bývají časově limitovány, tak spěchejte! Tak se rychle koukněte, co letos přinesla mikulášská nadílka ve slevě v e-shopech. 

Za sportem s mikulášskou slevou

Využijte mikulášské slevy také na sportovní oblečení na zimu! Kupte si s předstihem nové lyže pod stromeček a využijte k tomu slevy a slevové kódy. Pokud jste opravdu netrpěliví, tak už je vyzkoušet hned. Snad bude přát i počasí. Při mikulášských slevách ušetříte balík. A nezapomeňte na svoje děti a pořádně jim nadělte mikulášskou nadílku

Za čerty do zahraničí

Cestovní kanceláře nabízí jednodenní zájezdy za čerty do zahraničí. Můžete se třeba kouknout na čerty do Rakouska. Konkrétně adventní zájezd do rakouského Retz s průvodem čertů. Dále můžete do rakouského Krampuslauf nebo největšího průvodu čertů v Salzburgu. Tihle čerti jsou jsou top na světě.