Mikulášské slevy

Mikulášská nadílka slev pro každého

Byli jste hodní? Mikuláš, čert a anděl vám přinesou překvapivé slevy.

Slevové kódy až -25%

Slevový kód -1000 Kč

Slevový kód -500 Kč

Kdy se slaví svátek svatého Mikuláše? V roce 2019 je Mikuláš pátek 6. prosince. Běžte se podívat na čerty klidně i do zahraničí. Nabídka je opravdu letos pestrá a to včetně slev. Mikulášské akce 2019 vás letos mile potěší. 

Mikulášská nadílka s 20% slevou

S touhle nabídkou chodí pravidelně ZOOT. Doslova vám pogratulují "Že jste byli hodní a zasloužíte si odměnu". Slevu -20% tak můžete využít na nákupy. Nicméně očekáváme, že letos to bude jinak a přijdou s jinou zajímavou nabídkou. Třeba adventní kalendář, kde můžete využít už před mikulášskou slevou ZOOT slevový kód -1000 Kč. Další módní e-shop BIBLOO nabízí slevový kód -30%. Tenhle slevový kód využijete každý den na něco jiného. Takže na něho natrefíte až do 24. 12.

Kosmetická značka Yves Rocher nabízí opravdu zajímavé mikulášské slevy, které vás oslní. Natrefíte tu na slevové kódy v hodnotě až -500 Kč, Yves Rocher slevový kód -70% na nejdražší produkt a nebo dopravu zdarma. Nabídka je opravdu pestrá. Můžete tak potěšit svoji milovanou značkovou kosmetikou a to za skvělé ceny. 

Mikulášské slevy na nábytek Okay a Jena-nábytek

Okay nabízel akci: Poslední šance Poslední šance využít mikulášské slevy -50 % na nábytek. Akce bývá časově limitována, většinou kolem tří dnů. Jena nábytek nabízí sice stejnou akci, ale můžete natrefit na jiné produkty ve slevě. Tak se koukněte, co letos budou nabízet ve slevě. 

A pokud by jste letos na nic zajímavé ho nenatrefili, zkuste naši sezónní akci Předvánoční slevy, které vás jistě zaujmou.

Za sportem s mikulášskou slevou

Sportisimo nabízí každoročně až 50% MIKULÁŠSKÉ SLEVY na oblečení a lyže! Můžete si tak nakoupit nové lyže pod stromeček nebo pokud jste opravdu netrpěliví, tak už je vyzkoušet hned. Otázkou je, jestli vám bude přát počasí. Pokud máte členskou kartu Hervis nebo prostě zde hledáte slevy, zkombinujte naší nabídku s vaší zákaznickou kartou a využijte slevy až -25% na lyže, zimní sportovní oblečení a mnoho dalšího. A pokud jste student můžete využít také slevu ISIC. 

Za čerty do zahraničí

České kormidlo a další CK nabízí jednodenní zájezdy za čerty do zahraničí. Můžete se tak kouknout na čerty do Rakouska. Konkrétně adventní zájezd do rakouského Retz s průvodem čertů. Dále můžete do rakouského Krampuslauf nebo největšího průvodu čertů v Salzburgu. Tihle čerti jsou oproti těm naším čertům jiná liga. Šetřete se Zlevňovačem
Zlevňovač
Slevy na dosah v Google Chrome
právě, když je potřebujete.

  Nainstalovat rozšíření

Dostupné na
Chrome web store