Cyber Monday 2024

Nepromarněte největší den pro online slevy!

V pondělí po Black Friday začíná další slevová mánie Cyber Monday, při které vyhlašují slevy hlavně e-shopy a obchody se spotřebiči.

Aktuálně tu nejsou žádné slevy. Sezóna pro Cyber Monday probíhá od 2.12.2024 do 9.12.2024.

Po Black Friday tu máme další nákupní svátek Cyber Monday, který vám také nedá spát. Využijte slevy až 80% na elektroniku, oblečení a obuv, módní doplňky, nábytek a mnoho dalšího. 

Co je Cyber Monday?

Cyber Monday je marketingový pojem, který vychází na první pondělí po Svátku Díkůvzdání v USA. Tato marketingová akce byla vytvořena v roce 2005 a to v rámci mnoha marketingových kampaní, tak aby přiměly lidi nakupovat. Jedná se tak o oficiální svátek e-commerce. V kamenných obchodech na tuto akci nenatrefíte. Na Cyber Monday nakoupíte zboží daleko levněji a výhodněji než v běžných dnech. Pokud jste nestihli Black Friday, tak máte jedinečnou šanci svoji chybu napravit a pořádně nakoupit. Cyber ​​Monday se tak těší stále větší popularitě. V tento svátek se zvyšuje návštěvnost e-shopů a zvyšují se jim tržby. Například v roce 2013 překročily obraty 2 miliardy dolarů v USA. A každým rokem se toto číslo jen navyšuje. 

Cyber Monday slevy na elektroniku

Cyber ​​Monday nabízí hlavně slevy na sortiment z elektroniky jako domácí spotřebiče, počítače, smartphony, tablety, herní konzole a další skvělé věci. Akce bývá časově limitována běžně pouze na 24 hodin. Tak spěchejte s nákupem! 

Cyber Monday slevy na oblečení a kosmetiku  

Kromě skvělých slev na elektroniku natrefíte na Cyber Monday také na slevy zaměřené na oblečení, boty nebo módní doplňky. Je to skvělá příležitost k nákupu, proto využijte slevy na kvalitní prémiové kousky oblečení jako Adidas

Dále můžete využít slevy na kosmetiku a parfémy. Natrefíte tak na slevy na oblíbenou kosmetiku a parfémy, dále na produkty na péči o tělo a vlasy. Dále nakoupíte ve slevě parfémy a vůně nebo prémiovou kosmetiku nejvyšší kvality od luxusních značek jako Hugo Boss, Armani, Calvin Klein a mnoho dalších. 

Nakupujte už vánoční dárky s předstihem

Svátky se nekompromisně blíží! Nakupte si dárky do zásoby nyní a vyhněte se zbytečným frontám a méně výhodným cenovým nabídkám. Na dárky se opravdu vyplatí myslet trochu dříve a nenechávat nákupy na poslední chvíli. Cyber Monday je ideální moment na koupi dárku pro všechny vaše blízké. Díky Cyber Monday můžete ušetřit na slevách desítky procent!