Cyber Monday

Nepromarněte největší den pro online slevy!

V pondělí po Black Friday začíná další slevová mánie Cyber Monday, při které vyhlašují slevy hlavně e-shopy a obchody se spotřebiči.

Aktuálně tu nejsou žádné slevy. Sezóna pro Cyber Monday probíhá od 23/11/2022 do 29/11/2022.

Po Black Friday tu máme další nákupní svátek Cyber Monday, který vám také nedá spát. Využijte slevy až 80% na elektroniku, oblečení a obuv, módní doplňky, nábytek a mnoho dalšího. 

Co je Cyber Monday?

Cyber Monday je marketingový pojem, který vychází na první pondělí po Svátku Díkůvzdání v USA. Tato marketingová akce byla vytvořena v roce 2005 a to v rámci mnoha marketingových kampaní, tak aby přiměly lidi nakupovat. Jedná se tak o oficiální svátek e-commerce. V kamenných obchodech na tuto akci nenatrefíte. Na Cyber Monday nakoupíte zboží daleko levněji a výhodněji než v běžných dnech. Pokud jste nestihli Black Friday, tak máte jedinečnou šanci svoji chybu napravit a pořádně nakoupit. Cyber ​​Monday se tak těší stále větší popularitě. V tento svátek se zvyšuje návštěvnost e-shopů a zvyšují se jim tržby. Například v roce 2013 překročily obraty 2 miliardy dolarů v USA. A každým rokem se toto číslo jen navyšuje. 

Cyber Monday slevy na elektroniku

Cyber ​​Monday nabízí hlavně slevy na sortiment z elektroniky jako domácí spotřebiče, počítače, smartphony, tablety, herní konzole a další skvělé věci. Akce bývá časově limitována běžně pouze na 24 hodin. Tak spěchejte s nákupem! 

Cyber Monday slevy na oblečení a kosmetiku  

Kromě skvělých slev na elektroniku natrefíte na Cyber Monday také na slevy zaměřené na oblečení, boty nebo módní doplňky. Je to skvělá příležitost k nákupu, proto využijte slevy na kvalitní prémiové kousky oblečení jako Adidas, 

Dále můžete využít slevy na kosmetiku a parfémy. Natrefíte tak na slevy na oblíbenou kosmetiku a parfémy, dále na produkty na péči o tělo a vlasy. Dále nakoupíte ve slevě parfémy a vůně nebo prémiovou kosmetiku nejvyšší kvality od luxusních značek jako Hugo Boss, Armani, Calvin Klein a mnoho dalších. 

Nakupujte už vánoční dárky s předstihem

Svátky se nekompromisně blíží! Nakupte si dárky do zásoby nyní a vyhněte se zbytečným frontám a méně výhodným cenovým nabídkám. Na dárky se opravdu vyplatí myslet trochu dříve a nenechávat nákupy na poslední chvíli. Cyber Monday je ideální moment na koupi dárku pro všechny vaše blízké. Díky Cyber Monday můžete ušetřit na slevách desítky procent!